Festyn charytatywny „Ręce dla Krzyśka” z wielkim sukcesem

Utworzono: środa, 25, wrzesień 2019

IMG 3231

Około 160 tysięcy złotych zebrano podczas niedzielnego festynu charytatywnego „Ręce dla Krzyśka” w Mega Music Wilga.

W niedzielę 22 września na terenie Mega Music Wilga odbył się festyn charytatywny „Ręce dla Krzyśka”. Dochód z wydarzenia zostanie przeznaczony na zakup protez dla Krzysztofa Ostanka – strażaka i honorowego dawcy krwi, który w wyniku nieszczęśliwego wypadku stracił obie ręce.

W niedzielnym festynie udział wzięła rekordowa liczba osób a także zebrano rekordowa sumę pieniędzy bo aż 160 000 złotych.

Organizatorzy, wśród których znaleźli się: Gmina Wilga, Gmina Maciejowice oraz Mega Music, przygotowali mnóstwo atrakcji dla każdej grupy społecznej. Były animacja i zabawy dla dzieci oraz wiele koncertów i licytacji dla dorosłych. O godzinie 14.00 na scenie wystąpił teatr „Scena DWOREK” z Powiatowego Centrum Kultury i Promocji w Miętnem.

Wśród licytowanych podczas festynu przedmiotów były hulajnoga elektryczna oraz elektryczna deskorolka ufundowane przez Zarząd Powiatu Garwolińskiego.