Zmiany w Zarządzie Stowarzyszenia Lokalnej Grupy Działania - Forum Powiatu Garwolińskiego

Utworzono: wtorek, 14, styczeń 2020

82048050 2459341327664808 3364807517195468800 n

W poniedziałek 13 stycznia 2020 roku odbyło się Nadzwyczajne Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia Lokalnej Grupy Działania – Forum Powiatu Garwolińskiego z porządkiem obrad obejmującym odwołanie części składu Zarządu i powołanie w ich miejsce nowych członków.

W wyniku przeprowadzonego głosowania znaczną ilością głosów w miejsce odwołanego byłego starosty powiatu garwolińskiego Marka Chciałowskiego wszedł obecny starosta Mirosław Walicki. Ponadto do Zarządu weszli burmistrz Łaskarzewa Anna Laskowska oraz burmistrz Żelechowa Łukasz Bogusz.

Zarząd liczy 16 członków, a jego skład po zmianach przedstawia się następująco: prezes Krzysztof Tomaszek, wiceprezesi Tomasz Połoczański i Marcin Kołodziejczyk, skarbnik Elżbieta Sitek oraz członkowie: Łukasz Bogusz, Hanna Cichecka, Wiesław Gąska, Grażyna Gontarz, Andrzej Koszutski, Tomasz Kwiatkowski, Anna Laskowska, Albina Łubian, Waldemar Sabak, Marzena Świeczak, Włodzimierz Tendorf i Mirosław Walicki.