Podpisanie umowy na finansowanie dokumentacji

Utworzono: poniedziałek, 08, czerwiec 2020

DSC4616

W niedzielę 7 czerwca Mirosław Walicki - Starosta Powiatu Garwolińskiego, Marek Ziędalski - Wicestarosta Powiatu Garwolińskiego oraz Skarbnik Powiatu Garwolińskiego Jolanta Zawadka podpisali umowę z Wojewodą Mazowieckim Konstantym Radziwiłłem na finansowanie dokumentacji mostu na rzece Wiśle. Most połączy Powiat Garwoliński z Powiatem Kozienickim wzmacniając gospodarczo nasz region. Jest to kluczowa inwestycja dla rozwoju całego Mazowsza. Po podpisaniu umowy w Wilczkowicach Górnych odbyła się konferencja prasowa z udziałem Prezydenta RP Andrzej Duda. Dziękujemy naszym Partnerom: Powiatowi Kozienickiemu, Gminie Kozienice, Gminie Maciejowice za współpracę i wspólne dążenie do celu, jakże ważnego dla wszystkich mieszkańców. Dziękujemy Parlamentarzystom oraz wszystkim osobom za wsparcie naszego samorządu w dążeniu do realizacji tej inwestycji.