Przejdź do treści

Stypendia sportowe Zarządu Powiatu Garwolińskiego

Drukuj

MICH2456

W dniu wczorajszym tj. 30 czerwca 2020 roku zostały wręczone stypendia sportowe przyznane przez Zarząd Powiatu Garwolińskiego. Przewodniczący Rady Powiatu Garwolińskiego Waldemar Trzaskowski, Starosta Powiatu Garwolińskiego Mirosław Walicki wraz z Wicestarostą Powiatu Garwolińskiego Markiem Ziędalskim nagrodzili osoby wyróżniające się wysokimi osiągnięciami w działalności sportowej na terenie naszego powiatu.

Przewodniczący Rady Powiatu Garwolińskiego oraz Starostowie pogratulowali zawodnikom osiągniętych wyników, podziękowali za godne reprezentowanie powiatu w konkurencjach sportowych, promowanie zdrowego stylu życia i form aktywności oraz życzyli kolejnych sukcesów w osiąganych wynikach. W tym roku stypendia sportowe przyznano 53 zawodnikom w 10 kategoriach, na okres od 1 lipca 2020r. do 30 września 2020r. Jednorazową nagrodę dla trenera prowadzącego szkolenie zawodników osiągających wysokie wyniki sportowe w międzynarodowym oraz krajowym współzawodnictwie sportowym przyznano trenerowi GKS „Wilga” Garwolin Stanisławowi Buszcie.

Oto lista stypendystów sportowych 2020:

BIEGI:

Łukasz Świesiulski GGKS Victus Rębków

Jacek Febert GKS „Wilga” Garwolin

Adam Makulec GKS „Wilga” Garwolin

Emilia Mazek GKS „Wilga” Garwolin

Mateusz Kondej GKS „Wilga” Garwolin

Karolina Kucharska GKS „Wilga” Garwolin

Aleksandra Borkowska GKS „Wilga” Garwolin

Natalia Przybysz GKS „Wilga” Garwolin

Katarzyna Głowala GKS „Wilga” Garwolin

Daria Paśnicka GKS „Wilga” Garwolin

Daniel Sierański GKS „Wilga” Garwolin

Michał Głowala GKS „Wilga” Garwolin

Olga Świesiulska GKS „Wilga” Garwolin

Agata Szaniawska GKS „Wilga” Garwolin

RZUT OSZCZEPEM

Maja Przybysz GKS „Wilga” Garwolin

Ewelina Kucharska GKS „Wilga” Garwolin

RZUT PIŁECZKĄ PALANTOWĄ

Bartosz Głowala GKS „Wilga” Garwolin

PCHNIĘCIE KULĄ

Katarzyna Salamończyk GKS „Wilga” Garwolin

Adam Skoczylas GKS „Wilga” Garwolin

SKOK W DAL

Szymon Głaszczka GKS „Wilga” Garwolin

SKOK WZWYŻ

Karol Sękulski GKS „Wilga” Garwolin

Wiktor Sikora GKS „Wilga” Garwolin

Marcel Paciorek GKS „Wilga” Garwolin

Karol Lis GKS „Wilga” Garwolin

PŁYWANIE

Jagoda Jonak UKS „Delfin”

Maria Małaj UKS „Delfin”

Alicja Więckowska UKS „Delfin”

Barbara Siwek UKS „Delfin”

Jakub Sitnik UKS „Delfin”

Stanisław Siwek UKS „Delfin”

Gabriela Michalec ULKS Mazowsze Miętne

Alicja Kędziorek ULKS Mazowsze Miętne

Karolina Makulec ULKS Mazowsze Miętne

BADMINTON

Anna Kotlarska MKS w Garwolinie

Tomasz Kotlarski MKS w Garwolinie

TENIS STOŁOWY

Magdalena Zatyka STS REBEL GMINA ŁASKARZEW

KARATE

Edyta Guba Wołomiński Klub Karate Shorin – Ryu

Kamil Guba Wołomiński Klub Karate Shorin – Ryu,

Jakub Paczek Wołomiński Klub Karate Shorin – Ryu,

Agata Frelek Wołomiński Klub Karate Shorin – Ryu,

Michał Barański Wołomiński Klub Karate Shorin – Ryu,

Przemysław Biernacki Wołomiński Klub Karate Shorin – Ryu,

Dominika Ślińska Wołomiński Klub Karate Shorin – Ryu,

Aleksandra Ślińska Wołomiński Klub Karate Shorin – Ryu,

Daniel Śliński Wołomiński Klub Karate Shorin – Ryu,

Przemysław Bedełek Wołomiński Klub Karate Shorin – Ryu,

Jan Pliwka Wołomiński Klub Karate Shorin – Ryu,

Kacper Stanisław Mucha Wołomiński Klub Karate Shorin – Ryu,

Jan Dąbrowski Wołomiński Klub Karate Shorin – Ryu,

Anna Owczarczyk Wołomiński Klub Karate Shorin – Ryu,

Beniamin Szykowny Wołomiński Klub Karate Shorin – Ryu,

Marek Rosa Wołomiński Klub Karate Shorin – Ryu,

Michał Tracz Wołomiński Klub Karate Shorin – Ryu.

 

 

 

Joomla 1.6 Templates designed by Joomla Hosting Reviews