Podziękowania dla Dyrektora Andrzeja Boducha

Utworzono: piątek, 02, październik 2020

IMG 4103

Pan Waldemar Trzaskowski Przewodniczący Rady Powiatu Garwolińskiego wraz z wiceprzewodniczącym Kazimierzem Sionkiem, Starostami Garwolińskimi Mirosławem Walickim, Markiem Ziędalskim oraz Przewodniczącym Komisji Edukacji, Kultury i Sportu Krzysztofem Łapaczem w dniu 28 września 2020 roku na ostatniej sesji Rady złożyli na ręce Pana Andrzeja Boducha podziękowanie za długoletnie kierowanie Szkołą Podstawową Specjalną w Izdebnie.

Samorządowcy skierowali słowa uznania dla Pana Dyrektora za trud włożony w kształcenie oraz rozwój dzieci i młodzieży ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Pan Andrzej Boduch w okresie pracy zawodowej i na stanowisku dyrektorskim kierował się zawsze dobrem ucznia. Swoją pracą i  zaangażowaniem stworzył podopiecznym możliwość przygotowania do pełnego funkcjonowania w życiu codziennym oraz w środowisku społecznym.

IMG 4087IMG 4094

Słowa podziękowania Pan Andrzej Boduch skierował również do włodarzy Powiatu Garwolińskiego, wszystkich kolejnych Zarządów i Rad Powiatu Garwolińskiego, które przez okres sprawowania przez niego funkcji dyrektora Szkoły Podstawowej Specjalnej w Izdebnie były przychylne i otwarte na problemy szkoły, dzieci i młodzieży z  problemami.