Otwarcie ofert

Utworzono: piątek, 09, październik 2020

IMG 9148

W dniu 7 października 2020 roku o godzinie 10.15 w siedzibie Starostwa Powiatowego w Garwolinie komisja powołana Zarządzeniem Nr 23/2020 dyrektora Powiatowego Zarządu Dróg w Garwolinie dokonała komisyjnego otwarcia ofert w formie elektronicznej na zadanie dotyczące OPRACOWANIA DOKUMENTACJI PROJEKTOWEJ ORAZ NADZÓR NAD JEJ PRZYGOTOWANIEM DLA ZADANIA POD NAZWĄ "BUDOWA MOSTU NA RZECE WIŚLE POMIĘDZY M. ANTONIÓWKA ŚWIERŻOWSKA A M. ŚWIERŻE GÓRNE WRAZ Z DROGAMI DOJAZDOWYMI".

Zadanie zostało podzielone na dwie części tj. część 1 dot. opracowania dokumentacji a część 2 nadzoru na opracowaniem tej dokumentacji.

Na część 1 wpłynęło 10 ofert, z których najniższa cena opiewała na kwotę 5 163 540 zł, a najwyższa na kwotę 9 313 560 zł. Na część 2 nie wpłynęła żadna oferta wobec powyższego postępowanie przetargowe zostanie ogłoszone po raz drugi.