Jubileusz 17 - lecia ZELLER PLASTIK POLSKA

Utworzono: poniedziałek, 12, wrzesień 2011

Gwne7 września firma „Zeller Plastik Polska” obchodziła Jubileusz 17 – lecia swojej działalności. Na zaproszenie Dyrektora Generalnego Jarosława Janowskiego w okolicznościowym spotkaniu wzięli udział Starosta Garwoliński Marek Chciałowski, Wicestarosta Stefan Gora i Sekretarz Starostwa Jerzy Piesio.

Osiągnięty sukces to zasługa ciągłego rozwoju i doskonalenia. W codziennym biegu życia niewiele mamy czasu na refleksje i podsumowanie tego co udało nam się dokonać. Jedną z chwil, która pozwala zatrzymać się, spojrzeć w przeszłość i pomarzyć o przyszłości jest taki jubileusz. Mimo kryzysu gospodarczego spółka, pod kierunkiem doskonałej kadry kierowniczej prężnie się rozwija już od siedemnastu lat.

Starosta skierował wyrazy uznania dla Dyrektora Jarosława Janowskiego, mówiąc o dorobku firmy podkreślił również w swoim wystąpieniu jej znaczenie dla naszego terenu. Życzę, aby jubileusz był dla Pana nie tylko podstawą zasłużonej dumy i zadowolenia, ale przede wszystkim, aby przyczynił się do jeszcze lepszego postrzegania firmy w oczach społeczności oraz zaowocował dalszymi sukcesami. Systematycznie powiększające się grono klientów oraz produkcji jaką Państwo prowadzą jest najlepszym dowodem na to, że potrafi ona sprostać wszelkim wymaganiom – powiedział starosta. Dziękuje jednocześnie za wkład w rozwój gospodarczy Powiatu Garwolińskiego oraz aktywną działalność dla potrzeb lokalnej społeczności – dodał.