Uzbrojenie terenów inwestycyjnych Garwolińskiej Strefy Aktywności Gospodarczej – I etap realizowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach projektu I Tworzenie warunków dla rozwoju potencjału innowacyjnego i przedsiębiorczości na Mazowszu Działania 1.3. Kompleksowe przygotowanie terenów pod działalność gospodarczą Regionalnego programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013, polegające na wybudowaniu następujących elementów: *sieć wodociągowa *sieć kanalizacji sanitarnej *sieć kanalizacji deszczowej *droga dł. 800 m wraz z oświetleniem i chodnikiem po jednej stronie. Kwota brutto umowy: 6 112 594,00 zł. Data podpisania umowy: 22.08.2011 r. Termin realizacji: 30.04.2012 r.

logo

Inwestycja dofinansowana została środkami pochodzącymi z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach projektu I Tworzenie warunków dla rozwoju potencjału innowacyjnego i przedsiębiorczości na Mazowszu Działania 1.3. Kompleksowe przygotowanie terenów pod działalność gospodarczą Regionalnego programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013 w kwocie 5 865 000,00

Zima na budowie ...