Wicestarosta Powiatu Garwolińskiego Prezesem Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Garwolinie

Utworzono: wtorek, 20, grudzień 2011

gowneosp17 grudnia w Miętnem odbył się III Zjazd Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Garwolinie. Na zjeździe przedstawiono sprawozdanie z pięcioletniej kadencji oraz dokonano wyboru nowego Prezesa Zarządu Powiatowego. Gminni delegaci jednogłośnie powierzyli pełnienie tej funkcji dotychczasowemu prezesowi, obecnemu wicestaroście powiatu – Stefanowi Gorze.

Na zjazd oprócz delegatów przybyli m.in. posłowie – Stanisława Prządka oraz Grzegorz Woźniak, Starosta Powiatu Garwolińskiego Marek Chciałowski, prezes Zarządu Wojewódzkiego ZOSP RP Antoni Tarczyński, wiceprezes ZOW ZOSP Stefan Todorski i komendant powiatowy PSP bryg. Dariusz Sadkowski. W spotkaniu uczestniczył również kapelan strażaków z powiatu garwolińskiego ks. Henryk Och.

Starosta pogratulował swojemu zastępcy ponownego wybory na stanowisko Prezesa Zarządu Powiatowego OSP RP w Garwolinie oraz wręczył mu pamiątkowe pióro.

Prezesowi oraz całemu Zarządowi Oddziału Powiatowego OSP RP w Garwolinie życzymy satysfakcji z dobrze wykonywanych zadań oraz uznania społecznego w myśl hasła „Bogu na chwałę, ludziom na pożytek”.