Wigilia Niepełnosprawnych Powiatu Garwolińskiego

Utworzono: wtorek, 20, grudzień 2011

IMG 085318 grudnia w ZSP im. Bohaterów Westerplatte w Garwolinie odbyło się spotkanie wigilijne, które zgromadziło podopiecznych Stowarzyszenia Niepełnosprawnych Powiatu Garwolińskiego „Razem Łatwiej”. Życzenia z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, złożył wszystkim przybyłym uczestnikom wigilii Starosta Garwoliński Marek Chciałowski.

Wigilia dla Niepełnosprawnych z powiatu garwolińskiego jest uroczystością cykliczną. Spotkanie zorganizowano już po raz siódmy. W świątecznym nastroju uczestnicy przełamali się opłatkiem, złożyli sobie życzenia, zaśpiewali kolędy, zasmakowali wigilijnych potraw. Wśród zaproszonych gości udział wzięli również posłowie Stanisława Prządka i Grzegorz Woźniak, Burmistrz Garwolina Tadeusz Mikulski oraz Przewodniczący Rady Miasta Garwolin Marek Janiec. Pomysłodawcami przedświątecznego spotkania są Prezes Stowarzyszenia Edward Zając, Skarbnik Jan Odziemczyk oraz członkowie Zarządu.