Przejdź do treści

Ćwiczenia obronne "Wilga 2015"

Drukuj

IMG 1639

W dniach 14-15 października 2015 r. na terenie powiatu garwolińskiego odbyły się ćwiczenia obronne pod kryptonimem 'Wilga 2015" zorganizowane przez Powiat Garwoliński, we współdziałaniu z terenowymi organami administracji wojskowej i samorządowej powiatu garwolińskiego.

Czytaj więcej: Ćwiczenia obronne "Wilga 2015"

Kwalifikacja wojsko 2015

Drukuj

 

Kwalifikacja wojskowa dla mieszkańców powiatu garwolińskiego odbędzie się w dniach od 23 marca do 27 kwietnia 2015 roku. Do przeprowadzenia kwalifikacji wojskowej Wojewoda Mazowiecki powołał Powiatową Komisję Lekarską, która będzie działać w budynku Internatu Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Garwolinie (ul. Kościuszki 53) i swoją pracę rozpoczyna we wszystkie dni robocze od godz. 8:00.

 

Czytaj więcej: Kwalifikacja wojsko 2015

Kwalifikacja wojskowa 2015

Drukuj

Kwalifikacja wojskowa dla mieszkańców powiatu garwolińskiego odbędzie się w dniach od 23 marca do 27 kwietnia 2015 roku. Do przeprowadzenia kwalifikacji wojskowej Wojewoda Mazowiecki powołał Powiatową Komisję Lekarską, która będzie działać w budynku Internatu Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Garwolinie (ul. Kościuszki 53) w dni robocze od godz. 8:00.

Działalność Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego

Drukuj

Dnia 15 listopada 2013 roku odbyło się posiedzenie Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego, w którym wzięli udział także wszyscy Burmistrzowie i Wójtowie gmin powiatu garwolińskiego, oraz przedstawiciele: Rejonowego Związku Spółek Wodnych w Garwolinie i Wojewódzkiego Zarządu Melioracji i Urządzeń Wodnych Inspektorat w Garwolinie.

Czytaj więcej: Działalność Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego

U W A G A – B R A K Ł Ą C Z N O Ś C I

Drukuj

W związku z pracami w obrębie sieci telefonii komórkowej nie jest obecnie możliwe dodzwonienie się z telefonu komórkowego na telefony alarmowe. W związku z tym przy próbach łączenia się z telefonami alarmowymi proszę o korzystanie z telefonów stacjonarnych.

Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego
Garwolin, dnia 5 grudnia 2012 roku

Joomla 1.6 Templates designed by Joomla Hosting Reviews