Przejdź do treści

ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT - OPIEKA STOMATOLOGICZNA NAD UCZNIAMI

Drukuj

 W związku z wejściem w życie w dniu 12 września 2019 r. ustawy z dnia 12 kwietnia 2019 r. o opiece zdrowotnej nad uczniami, Zarząd Powiatu Garwolińskiego zaprasza do składania ofert na realizację opieki stomatologicznej nad uczniami szkół, dla których organem prowadzącym jest Powiat Garwoliński.

Czytaj więcej: ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT - OPIEKA STOMATOLOGICZNA NAD UCZNIAMI

Harmonogram dyżurów aptek na terenie Garwolina

Drukuj

Harmonogram dyżurów aptek na terenie Garwolina w okresie od 26 grudnia 2016 r. do 16 kwietnia 2017 r.

Czytaj więcej: Harmonogram dyżurów aptek na terenie Garwolina

"Rzecznik Praw Pacjenta Przypomina"

Drukuj

W październiku br. ruszyła druga edycja Kampanii Społecznej Rzecznika Praw Pacjenta pt. "Rzecznik Praw Pacjenta Przypomina".

"Każdy z nas w pewnej chwili może stać się pacjentem dlatego tak ważne jest, aby wiedział jak poradzić sobie w polskiej służbie zdrowia. Niestety wiedza Polaków o prawach pacjenta jest nadal niewystarczająca i wielu z nich nie ma świadomości, że przysługuje im szereg możliwości dochodzenia swoich praw, w tym także pomoc wyspecjalizowanych instytucji. Przede wszystkim jest to instytucja Rzecznika Praw Pacjenta - centralnego organu rządowego, który w 2009 roku został powołany w celu ochrony praw pacjenta"- informuje Krystyna Barbara Kozłowska - Rzecznik Praw Pacjenta.

Czytaj więcej: "Rzecznik Praw Pacjenta Przypomina"

Dbajmy o swoje zdrowie!

Drukuj

onkolog2015

Z inicjatywy Starosty Powiatu Garwolińskiego – Pana Marka Chciałowskiego, 14 maja br. odbyło się spotkanie edukacyjno – informacyjne dotyczące wczesnego wykrywania raka szyjki macicy i raka piersi.

Czytaj więcej: Dbajmy o swoje zdrowie!

Joomla 1.6 Templates designed by Joomla Hosting Reviews