Przejdź do treści

Stypendia sportowe Zarządu Powiatu Garwolińskiego

Drukuj

MICH2456

W dniu wczorajszym tj. 30 czerwca 2020 roku zostały wręczone stypendia sportowe przyznane przez Zarząd Powiatu Garwolińskiego. Przewodniczący Rady Powiatu Garwolińskiego Waldemar Trzaskowski, Starosta Powiatu Garwolińskiego Mirosław Walicki wraz z Wicestarostą Powiatu Garwolińskiego Markiem Ziędalskim nagrodzili osoby wyróżniające się wysokimi osiągnięciami w działalności sportowej na terenie naszego powiatu.

Czytaj więcej: Stypendia sportowe Zarządu Powiatu Garwolińskiego

Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

Drukuj

DSC000221

Dobiegł końca rok szkolny 2019/2020, naznaczony epidemią, z która wciąż walczymy. Wirus Covid-19 zmienił funkcjonowanie całego społeczeństwa na wielu płaszczyznach, w tym również zmusił nas do nauczania on-line i ograniczenia sfery społecznej. Stąd tradycyjne zakończenie roku szkolnego, uroczyste, podniosłe wraz z okolicznościowymi wystąpieniami, nie było możliwe. Mimo to, jak co roku zostały wręczone nagrody Starosty Powiatu Garwolińskiego Mirosława Walickiego dla uczniów z najwyższą średnią w szkole, jak również dla absolwentów z każdej ze szkół średnich w Powiecie Garwolińskim.

Czytaj więcej: Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

Informacja dla kandydatów do szkół ponadpodstawowych prowadzonych przez Powiat Garwoliński na rok szkolny 2020/2021

Drukuj

Starostwo Powiatowe w Garwolinie informuje, że w obecnym roku rekrutacja do klas pierwszych szkół ponadpodstawowych (szkoły dzienne) prowadzonych przez Powiat Garwoliński na rok szkolny 2020/2021 będzie prowadzona za pośrednictwem systemu rekrutacji elektronicznej firmy VULCAN. System jest dostępny dla kandydatów poprzez internetową stronę rekrutacyjną. Po złożeniu wniosku w systemie elektronicznym należy wydrukować wniosek. Wydrukowany wniosek po podpisaniu przez oboje rodziców należy złożyć w szkole pierwszego wyboru (to ta szkoła, której oddział jest w tym wniosku jako pierwszy preferowany przez kandydata). Nie każda szkoła na terenie powiatu garwolińskiego jest prowadzona przez Powiat Garwoliński. Jeżeli wybranej przez kandydata szkoły nie ma w wyżej wymienionym systemie rekrutacyjnym (poprzez podaną dalej stronę rekrutacyjną) skontaktuj się ze szkołą co do zasad składania wniosków do danej szkoły. System nie obejmuje również szkół z terenu innych powiatów. Co do szczegółowych zasad rekrutacji do poszczególnych szkół prowadzonych przez Powiat Garwoliński (wymagane dokumenty i terminy ich doniesienia; badania lekarskie do szkół kształcących w zawodzie, umowa o pracę z pracodawcą praktycznej nauki zawodu dla kandydatów do klas pierwszych wielozawodowych szkół branżowych I stopnia) skontaktuj się z wybraną szkołą lub sprawdź wymagane dokumenty na stronie internetowej szkoły.

Po złożeniu wniosku w szkole pierwszego wyboru w terminie od dnia 26 czerwca 2020 roku do dnia 10 lipca 2020 roku do godziny 15.00 kandydat musi wprowadzić w systemie rekrutacji elektronicznej w swoim koncie w "Arkuszu osiągnięć" swoje oceny ze świadectwa ukończenia szkoły podstawowej. Wyniki z egzaminu ósmoklasisty wprowadzi zaś do systemu elektronicznego pracownik szkoły pierwszego wyboru na podstawie kopii zaświadczenia o wynikach tego egzaminu dostarczonego przez kandydata do szkoły.

W dalszej części wiadomości ("Czytaj więcej") podajemy terminy rekrutacji i link do strony rekrutacyjnej.

Czytaj więcej: Informacja dla kandydatów do szkół ponadpodstawowych prowadzonych przez Powiat Garwoliński na rok...

Najnowsze technologie w Zespole Szkół w Miętnem

Drukuj

DSC 1163

W styczniu Zespół Szkół w Miętnem wzbogacił się o zakupiony przez Starostwo Powiatowe w Garwolinie system Auto Trac firmy John Deere, służący do automatycznego równoległego prowadzenia ciągników i maszyn rolniczych.

Czytaj więcej: Najnowsze technologie w Zespole Szkół w Miętnem

Ogłoszenie o likwidacji stowarzyszenia

Drukuj

Likwidator Stowarzyszenia "PRZYSZŁOŚĆ" z siedzibą w Garwolinie podaje do publicznej wiadomości, że rozpoczęta została likwidacja Stowarzyszenia.

Ogłoszenie

Uproszczona oferta na realizację zadania publicznego

Drukuj

Uproszczona oferta na realizację zadania publicznego przekazana do publicznej wiadomości oferta Hufca Związki Harcerstwa Polskiego

Załącznik

Nagroda Zarządu Powiatu Garwolińskiego za osiągnięte wyniki sportowe

Drukuj

IMG 1247

5 lutego 2020r. w siedzibie Starostwa Powiatowego odbyło się wręczenie nagrody pieniężnej zawodnikowi Klubu Szermierka Wołomin Michałowi Dąbrowskiemu.

Czytaj więcej: Nagroda Zarządu Powiatu Garwolińskiego za osiągnięte wyniki sportowe

Zawody Piłki Nożnej Halowej Dziewcząt

Drukuj

IMG 3931

30.01.2020 r. (czwartek) w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Tadeusza Kościuszki w Sobolewie odbyły się zawody Piłki Nożnej Halowej Dziewcząt. W turnieju brało udział 5 drużyn: ZSP Sobolew, LO Garwolin, ZS nr 2 Garwolin, ZS Żelechów, ZS nr 1 Garwolin. Zawody rozgrywane były w systemie każdy z każdym. Wszystkie zawodniczki wykazały się dużą walecznością na boisku, każdy mecz dostarczał wiele emocji.

Czytaj więcej: Zawody Piłki Nożnej Halowej Dziewcząt

Joomla 1.6 Templates designed by Joomla Hosting Reviews