Przejdź do treści

Wyniki konsultacji projektu

Drukuj

Zarząd Powiatu Garwolińskiego ogłasza wyniki konsultacji projektu

Uchwały Rady Powiatu Garwolińskiego w sprawie  szczegółowych zasad, trybu przyznawania oraz rodzajów i  wysokości stypendium sportowego, nagród i wyróżnień  dla osób fizycznych za osiągnięte wyniki sportowe oraz nagród i wyróżnień dla trenerów i innych osób wyróżniających się osiągnięciami w działalności sportowej. 

 

Czytaj więcej: Wyniki konsultacji projektu

Konsultacje projektu Uchwały

Drukuj

Konsultacje projektu Uchwały Rady Powiatu Garwolińskiego w sprawie szczegółowych zasad, trybu przyznawania oraz rodzajów i wysokości stypendium sportowego, nagród i wyróżnień dla osób fizycznych za osiągnięte wyniki sportowe oraz nagród i wyróżnień dla trenerów i innych osób wyróżniających się osiągnięciami w działalności sportowej. 

Czytaj więcej: Konsultacje projektu Uchwały

Konsultacje projektu Uchwały Rady Powiatu Garwolińskiego

Drukuj

Konsultacje projektu Uchwały Rady Powiatu Garwolińskiego w sprawie szczegółowych zasad, trybu przyznawania oraz rodzajów i wysokości stypendium sportowego, nagród i wyróżnień dla osób fizycznych za osiągnięte wyniki sportowe oraz nagród i wyróżnień dla trenerów i innych osób wyróżniających się osiągnięciami w działalności sportowej. 

Organizacje pozarządowe z terenu Powiatu Garwolińskiego działające w obszarze kultury fizycznej i sportu 

Zarząd Powiatu Garwolińskiego ogłasza konsultacje projektu Uchwały Rady Powiatu Garwolińskiego w sprawie szczegółowych zasad, trybu przyznawania oraz rodzajów i wysokości stypendium sportowego, nagród i wyróżnień dla osób fizycznych za osiągnięte wyniki sportowe oraz nagród i wyróżnień dla trenerów i innych osób wyróżniających się osiągnięciami w działalności sportowej.

Prosimy o zapoznanie się z projektem uchwały na stronie internetowej www.garwolin-starostwo.pl, w przypadku pojawienia się jakiś Państwa propozycji i uwag o zgłoszenie ich w formie pisemnej do Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu. Konsultacje mają charakter opiniotwórczy, a ich wynik nie jest wiążący dla organów powiatu. Brak zgłoszenia opinii traktuje się za akceptację projektu uchwały. Opinie dostarczone po terminie nie będą rozpatrywane.

Uwagi i opinie należy kierować w formie pisemnej za pośrednictwem:

 na formularzu „Konsultacje projektu uchwały stypendium sportowego, nagród i wyróżnień” w terminie od 20 kwietnia 2012 roku do 27 kwietnia 2012 roku. O terminie decyduje data wpływu do Starostwa Powiatowego w Garwolinie.

Komórka organizacyjna odpowiedzialna za przeprowadzenie konsultacji społecznych oraz przyjmowanie uwag i wniosków: Wydział Edukacji, Kultury i Sportu Starostwa Powiatowego w Garwolinie, Elżbieta Woźniak-Sionek tel.(25) 682-46-35 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

             

 

Starosta Powiatu Garwolińskiego

 Marek ChciałowskiDokumenty związane z ogłoszonymi konsultacjami dostępne sąTUTAJ

Informacja o stypendium językowym.

Drukuj

Zarząd Powiatu Garwolińskiego w dniu 7 listopada 2011 r. Uchwałą Nr 207/200/2011 przyznał stypendium dla studentów wydziałów filologii języków obcych nowożytnych Pani Annie Mosior studentce Filologii Angielskiej w Społecznej Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Zarządzania w Warszawie. Pani Anna Mosior jest nauczycielką zatrudnioną w Zespole Szkół Nr 1 w Żelechowie

Rozbudowa i modernizacja bazy sportowej ZSR CKU i CKP w Miętnem - etap I

Drukuj

image002Wykonana 2008 roku inwestycja dofinansowana ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach ZPORR obejmowała  budowę kompleksu boisk treningowych do piłki nożnej (dwa boiska z trawą naturalną i jedno ze sztuczną) oraz budowę kompleksu kortów tenisowych (dwa z nawierzchnią syntetyczną i dwa z nawierzchnią mineralną) do dnia dzisiejszego służy w krzewieniu zdrowego stylu życia, a także rozwojowi fizycznemu naszym mieszkańcom.

Czytaj więcej: Rozbudowa i modernizacja bazy sportowej ZSR CKU i CKP w Miętnem - etap I

Flash Junior z Garwolina obronił tytuł Mistrza Europy Cheerleaders ECA 2011 (European Cheerleading Association)

Drukuj

mflashMiędzyszkolny Gimnastyczno-Taneczny Uczniowski Klub Sportowy „NO NAME” z Garwolina na Mistrzostwach Europy Cheerleaders ECA 2011 w stolicy Słowenii, Lublanie odniósł kolejny sukces. 

Zespół Flash Junior obronił tytuł Mistrza Europy Cheerleaders ECA 2011 w następującym składzie:

 

Czytaj więcej: Flash Junior z Garwolina obronił tytuł Mistrza Europy Cheerleaders ECA 2011 (European...

Ogłoszenie o konkursie na stanowisko Dyrektora

Drukuj

Uchwała Nr 152 / 145 /2011

Zarządu Powiatu Garwolińskiego

z dnia 21 lipca 2011 r.

 w sprawie ogłoszenia konkursu na stanowisko Dyrektora Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 im. Bohaterów Westerplatte w Garwolinie. 

Czytaj więcej: Ogłoszenie o konkursie na stanowisko Dyrektora

Stypendium Sportowe Zarządu Powiatu Garwolińskiego

Drukuj

Stypendium Sportowe Zarządu Powiatu Garwolińskiego

w 2011 roku otrzymują następujące osoby:

Czytaj więcej: Stypendium Sportowe Zarządu Powiatu Garwolińskiego

III Amatorskie Pokazy Tańca Towarzyskiego pod Patronatem Starosty Powiatu Garwolińskiego

Drukuj

m01072011-taniec_10W Hali Sportowej Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie w imieniu Starosty Powiatu Garwolińskiego Marka Chciałowskiego III Amatorskie Pokazy Tańca Towarzyskiego otworzył Jerzy Piesio Sekretarz Starostwa. Przeprowadzeniem całości pokazów zajęła się para taneczna Magdalena i Piotr Kordaszewscy.Na parkiecie zatańczyło 440 osób z powiatu garwolińskiego, królowała samba, cza-cza, twist, makarena, walc wiedeński, kaczuszki, jive i polka.

Czytaj więcej: III Amatorskie Pokazy Tańca Towarzyskiego pod Patronatem Starosty Powiatu Garwolińskiego

Więcej artykułów…

  1. Wydział Edukacji Kultury i Sportu
Joomla 1.6 Templates designed by Joomla Hosting Reviews