Przejdź do treści

Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

Drukuj

Zakończenie 2017

Prawie 3,6 tys. uczniów z Powiatu Garwolińskiego odebrało świadectwa i oficjalnie zakończyło rok szkolny 2016/2017. Było wiele radości, uśmiechów i zadowolenia z osiągniętych wyników, ale także łzy wzruszenia, które pojawiły się u tych, którzy kończą pewien etap edukacji.

Czytaj więcej: Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

Sukces uczennic Powiatowego Gimnazjum w Żelechowie – Trzymaj Formę!

Drukuj

1

Julia Rodak i Weronika Tratkiewicz zostały finalistkami ogólnopolskiego ”Konkursu wiedzy o zdrowym stylu życia” organizowanego w ramach programu „Trzymaj Formę”. Finał odbył się w dniach 7-9. 06.2017r. w Warszawie. Organizatorami przedsięwzięcia była Państwowa Inspekcja Sanitarna i Polska Federacja Producentów Żywności.

Czytaj więcej: Sukces uczennic Powiatowego Gimnazjum w Żelechowie – Trzymaj Formę!

Młody wynalazca z Garwolina stworzył urządzenie wspomagające prace nauczycieli

Drukuj

Wskaznik Blysk

„Wskaźnik Błysk” – to urządzenie, które skonstruował uczeń I klasy technikum elektrycznego w ZSP nr 2 im. T. Kościuszki w Garwolinie – Kamil Skoczek. Praca młodego wynalazcy zdobyła I miejsce w okręgowym etapie Ogólnopolskiego Konkursu „Młody Innowator”.

Czytaj więcej: Młody wynalazca z Garwolina stworzył urządzenie wspomagające prace nauczycieli

Laureaci konkursu wiedzy o UE w Brukseli

Drukuj

Konkurs UE 2017

Wspaniałą przygodę pod koniec maja przeżyli uczniowie z Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Sobolewie oraz z Liceum  Ogólnokształcącego im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Garwolinie. Dziesięcioro uczniów z Powiatu Garwolińskiego – laureaci  konkursu dot. Wiedzy o Unii Europejskiej i Parlamencie Europejskim wyjechało na czterodniowy studyjny wyjazd do Brukseli.

Czytaj więcej: Laureaci konkursu wiedzy o UE w Brukseli

Uczniowie Gimnazjum Powiatowego w Żelechowie w finale Krajowego Konkursu Widzy Olimpijskiej RIO 2016

Drukuj

RIO 2017

5 czerwca 2017 r. w Białymstoku odbył się Krajowy Finał Konkursu Wiedzy Olimpijskiej RIO 2016. Prawo udziału w nim mieli uczniowie wyłonieni z eliminacji wojewódzkich. Dwoje uczniów Powiatowego Gimnazjum w Żelechowie znalazło się w gronie 30 najlepszych w Polsce.

Czytaj więcej: Uczniowie Gimnazjum Powiatowego w Żelechowie w finale Krajowego Konkursu Widzy Olimpijskiej RIO 2016

Wszyscy zwyciężyli – XII Paraolimpiada w Garwolinie

Drukuj

XII Paraolimpida 2017

     Już po raz dwunasty dzieci i młodzież ze szkół specjalnych, ośrodków szkolno-wychowawczych, warsztatów terapii zajęciowej i szkół publicznych z klasami integracyjnymi wzięła udział w Powiatowej Paraolimpiadzie, która odbyła się 31 maja 2017 r. w Hali Sportowej przy Publicznej Szkole Podstawowej Nr 1 w Garwolinie. Podczas zawodów było dużo emocji oraz potężna dawka dobrej zabawy.

Czytaj więcej: Wszyscy zwyciężyli – XII Paraolimpiada w Garwolinie

Zwyciężając ogólnopolski konkurs uczcili rocznicę urodzin patrona szkoły

Drukuj

Sukces LO Garwolin 2017

     W tym roku obchodzić będziemy 150 rocznicę urodzin Marszałka Józefa Piłsudskiego. Dla uczczenia jubileuszu Sejm Rzeczpospolitej Polskiej ogłosił ten rok rokiem Piłsudskiego. Z tej okazji Związek Oficerów Rezerwy Rzeczpospolitej Polskiej ogłosił dla uczniów Ogólnopolski Konkurs „Marszałek Józef Piłsudski – twórca odzyskanej niepodległości w 150 rocznicę urodzin”. Laureatami konkursu zostali uczniowie ze szkoły w Garwolinie.

Czytaj więcej: Zwyciężając ogólnopolski konkurs uczcili rocznicę urodzin patrona szkoły

OGŁOSZENIE O KONKURSIE

Drukuj

 

OGŁOSZENIE O KONKURSIE

na stanowisko

Dyrektora Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Praktycznego i Centrum Kształcenia Ustawicznego im. Stanisława Staszica w Miętnem ul. Główna 49, 08-400 Garwolin

 

Czytaj więcej: OGŁOSZENIE O KONKURSIE

OGŁOSZENIE O KONKURSIE

Drukuj

 

OGŁOSZENIE O KONKURSIE

na stanowisko

Dyrektora Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 Centrum Kształcenia Praktycznego im. Tadeusza Kościuszki w Garwolinie ul. II Armii Wojska Polskiego 20, 08-400 Garwolin

 

Czytaj więcej: OGŁOSZENIE O KONKURSIE

O samorządzie wiedzą najwięcej – Konkurs Wiedzy o Samorządzie i historii Powiatu Garwolińskiego rozstrzygnięty

Drukuj

Konkurs Samorzadowy 2017

W dniu 26 maja 2017 roku o godzinie 10.00 w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Bohaterów Westerplatte w Garwolinie odbył się konkurs, w którym swoją wiedzę o Samorządzie Terytorialnym i Historii Powiatu Garwolińskiego sprawdzali uczniowie ze szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z terenu naszego powiatu.

Czytaj więcej: O samorządzie wiedzą najwięcej – Konkurs Wiedzy o Samorządzie i historii Powiatu Garwolińskiego...

Joomla 1.6 Templates designed by Joomla Hosting Reviews