Przejdź do treści

Warning: copy() [function.copy]: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /usr/local/apache/www/htdocs/garwolin-starostwo.pl/plugins/content/mavikthumbnails/mavikthumbnails.php on line 668

Warning: copy(http://garwolin-starostwo.plimages/art_zalaczniki/2019/0001__kopia1.jpg) [function.copy]: failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /usr/local/apache/www/htdocs/garwolin-starostwo.pl/plugins/content/mavikthumbnails/mavikthumbnails.php on line 668

Finał Konkursu Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym i Historii Powiatu Garwolińskiego

Drukuj

IMG 6243

29 maja 2019r. w Zespole Szkół Nr 1 im. Bohaterów Westerplatte w Garwolinie odbyła się kolejna edycja konkursu wiedzy o samorządzie, który wyłonił uczniów posiadających największą wiedzę w tej dziedzinie.

Czytaj więcej: Finał Konkursu Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym i Historii Powiatu Garwolińskiego

Kwalifikacje Zawodowe w Miętnem najlepsze wyniki!

Drukuj

DSC 0057

Wybór ścieżki zawodowej, a więc decyzja o przyszłości, jest zawsze bardzo trudna. Zanim młody człowiek zdecyduje o szczegółach, musi odpowiedzieć sobie na pytanie czy chciałby podążać ścieżką kształcenia ogólnego, myśląc o maturze i studiach czy może jego pasje, zdolności i zainteresowania kierują go w stronę kształcenia zawodowego. Ta druga opcja, mimo, że często niesłusznie spychana na drugi plan, to w dzisiejszych czasach, w których wciąż poszukiwani są wysokiej klasy specjaliści, droga do sukcesu.

Czytaj więcej: Kwalifikacje Zawodowe w Miętnem najlepsze wyniki!

XXVIII Powiatowy Festiwal Piosenki o Zdrowiu 2019

Drukuj

DSC 0390

W czwartek 16 maja 2019r. w Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie odbył się po raz kolejny Powiatowy Festiwal Piosenki o Zdrowiu, którego organizacji podjęła się Powiatowa Stacja Sanitarno- Epidemiologiczna w Garwolinie. Uroczystego otwarcia dokonali Wicestarosta Powiatu Garwolińskiego Iwona Kurowska oraz poseł Grzegorz Woźniak, którzy jednocześnie sprawowali patronat honorowy nad wydarzeniem.

Czytaj więcej: XXVIII Powiatowy Festiwal Piosenki o Zdrowiu 2019

Piłkarska majówka na Orliku w Żelechowie

Drukuj

DSC09527

1 maja na boisku „Orlik 2012” w Żelechowie rozegrano Turniej Piłki Nożnej o Puchar Starosty Garwolińskiego Mirosława Walickiego. Zawody te były jednym z wydarzeń towarzyszących obchodom 228 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja.

Czytaj więcej: Piłkarska majówka na Orliku w Żelechowie

Sprawozdanie z realizacji programu za rok 2018

Drukuj

Sprawozdanie z realizacji Programu Współpracy Powiatu Garwolińskiego z organizacjami pozarządowymi w 2018 r.

Czytaj więcej: Sprawozdanie z realizacji programu za rok 2018

Drzwi otwarte w Zespole Szkół w Miętnem

Drukuj

DSC 0756

20 marca szkoła w Miętnem otworzyła swoje drzwi dla uczniów trzecich klas gimnazjum oraz ósmych szkół podstawowych.

Czytaj więcej: Drzwi otwarte w Zespole Szkół w Miętnem

Ogólnopolski konkurs wiedzy o energetyce odnawialnej

Drukuj

obok tytułu

7 marca 2019 r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Sieradzu odbył się etap okręgowy (półfinałowy) IV Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Energetyce Odnawialnej dla województw łódzkiego i mazowieckiego, w którym udział wzięli uczniowie ZS w Miętnem.

Czytaj więcej: Ogólnopolski konkurs wiedzy o energetyce odnawialnej

XLI OLIMPIADA WIEDZY GEODEZYJNEJ I KARTOGRAFICZNEJ

Drukuj

56340111 549251412229945 7411946442777952256 n

W dniach 4 - 6 kwietnia 2019 roku odbył się w Żelechowie finał centralny XLI Olimpiady Wiedzy Geodezyjnej i Kartograficznej. Organizatorami byli Stowarzyszenie Geodetów Polskich oraz Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Ignacego Wyssogoty Zakrzewskiego w Żelechowie.

Czytaj więcej: XLI OLIMPIADA WIEDZY GEODEZYJNEJ I KARTOGRAFICZNEJ

VII Powiatowy Turniej Szachowy dla Szkół Ponadgimnazjalnych o Puchar Starosty Powiatu Garwolińskiego

Drukuj

DSC 0012

4 kwietnia 2019 roku w Liceum Ogólnokształcącym im. Joachima Lelewela w Żelechowie odbył się VII Powiatowy Turniej Szachowy dla Szkół Ponadgimnazjalnych o Puchar Starosty Powiatu Garwolińskiego.

Czytaj więcej: VII Powiatowy Turniej Szachowy dla Szkół Ponadgimnazjalnych o Puchar Starosty Powiatu Garwolińskiego

Joomla 1.6 Templates designed by Joomla Hosting Reviews