Przejdź do treści

"Zawodowcy na start"

Drukuj

IMG 20190315 155802 copyIMG 20190315 155802

Od 01.09.2017r. Zespół Szkół nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Garwolinie realizuje projekt „Zawodowcy na Start”. Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, w ramach Osi Priorytetowej PRO WM 2014 – 2020 X Edukacja dla rozwoju regionu, Działania 10.3 Doskonalenie zawodowe, Poddziałania 10.3.1 Doskonalenie zawodowe uczniów. Efektem wsparcia jest nabycie/podniesienie przez uczniów kompetencji, umiejętności oczekiwanych przez pracodawców lokalnego/regionalnego rynku pracy.

Czytaj więcej: "Zawodowcy na start"

Szkolenie nauczycieli "Mobilność to sukces" w Walencji

Drukuj

P2222217

Nauczyciele Zespołu Szkół Nr 1 im. Bohaterów Westerplatte wzięli udział w tygodniowym szkoleniu „Mobilność to sukces” (job-shadowing ) realizowanego w ramach projektu „Ponadnarodowa mobilność uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego” finansowanego ze środków Programu Operacyjnego Wiedza – Edukacja – Rozwój na zasadach programu Erasmus+.

Czytaj więcej: Szkolenie nauczycieli "Mobilność to sukces" w Walencji

Dawid Szaniawski najlepszy w Scrabble

Drukuj

 DSC6978

„Bo każda litera ma znaczenie” – pod takim hasłem odbył się VI Powiatowy Turniej Scrabble w Zespole Szkół nr 2 w Garwolinie.

Czytaj więcej: Dawid Szaniawski najlepszy w Scrabble

I miejsce zespołu instrumentalno- wokalnego z Zespołu Szkół Nr 1 im. Bohaterów Westerplatte w Garwolinie podczas XXIII Przeglądu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej "Rozśpiewany Wawer 2019" w Warszawie.

Drukuj

Rozśpiewany wawer3

W dniach 9, 10 marca 2019 r. odbyły się przesłuchania uczestników XXIII Ogólnopolskiego Przeglądu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Rozśpiewany Wawer”.Uczestnicy mogli wykonać tylko jeden utwór, w języku polskim, a czas utworu do 4 minut.

Czytaj więcej: I miejsce zespołu instrumentalno- wokalnego z Zespołu Szkół Nr 1 im. Bohaterów Westerplatte w...

III Ogólnopolski Konkurs Poligraficzny

Drukuj

poligraficzny 5

W roku szkolnym 2018/19 odbyła się III edycja Ogólnopolskiego Konkursu Poligraficznego. Wzięło w niej udział ponad 700 uczniów z 34 szkół z całej Polski.

Czytaj więcej: III Ogólnopolski Konkurs Poligraficzny

Zagłosuj na przedszkole "Bajkowa Kraina"

Drukuj

inline  623774 2744

Konkurs na projekt najbardziej oryginalnej szmacianej lalki jest okazją do zaprezentowania przez każdą placówkę, która wzięła udział w kampanii, wybranego przez siebie rękodzieła. Placówkę, której laleczka zdobędzie największą liczbę głosów odwiedzi Majka Jeżowska - Ambasador Dobrej Woli UNICEF , która zagra dla dzieci wyjątkowy koncert. W konkursie bierze udział Publiczne Przedszkole „Bajkowa Kraina” z Sulbin. Zachęcamy do oddania głosu na tę placówkę.

Głosować można do piątku 15 marca do godziny 11.00. Formularz do głosowania znajduj się pod linkiem. https://wszystkiekoloryswiata.pl/lalka/243

Uchwała Nr 80/60/2019 Zarządu Powiatu Garwolińskiego

Drukuj

 

Uchwała Nr 80/60/2019 Zarządu Powiatu Garwolińskiego z dnia 27 lutego 2019 r. w sprawie wyboru ofert w otwartym konkursie na realizację zadań publicznych wspieranych przez Powiat Garwoliński w 2019 roku w zakresie kultury fizycznej i sportu.

Czytaj więcej: Uchwała Nr 80/60/2019 Zarządu Powiatu Garwolińskiego

Stypendyści Prezesa Rady Ministrów z naszego powiatu

Drukuj

20181204 105501

Stypendium Prezesa Rady Ministrów przyznawane jest od 1997 roku. Jest to forma nagradzania oraz wspierania rozwoju uczniów. Otrzymuje je uczeń, który otrzymał promocję z wyróżnieniem i najwyższą średnią ocen w szkole lub wykazuje szczególne uzdolnienia w co najmniej jednej dziedzinie wiedzy, uzyskując w niej najwyższe wyniki, a w pozostałych dziedzinach wiedzy wyniki co najmniej dobre.

Czytaj więcej: Stypendyści Prezesa Rady Ministrów z naszego powiatu

Bartek Konopacki zwycięzcą konkursu na edukacyjną grę komputerową „W świecie cyberprzestrzeni”

Drukuj

13

      W dniu 10.12.2018r. w Mazowieckim Centrum Sztuki Współczesnej Elektrownia w Radomiu odbył się event zorganizowany przez Wydział Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji zs. w Radomiu i Stowarzyszenie Inicjatyw Edukacyjnych Delta w ramach projektu „W świecie cyberprzestrzeni – o zagrożeniach uświadamiamy, omamić nie pozwalamy”.

Czytaj więcej: Bartek Konopacki zwycięzcą konkursu na edukacyjną grę komputerową „W świecie cyberprzestrzeni”

Joomla 1.6 Templates designed by Joomla Hosting Reviews