Przejdź do treści

"Jagódki" z wizytą w Starostwie Powiatowym

Drukuj

DSC 0040

„Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat” słusznie stwierdził Janusz Korczak. W tych kilku krótkich pięknych słowach można podsumować wizytę przedszkolaków w Starostwie Powiatowym w Garwolinie. Swoją wizytą maluchy wniosły mnóstwo radości z zaciekawieniem przyglądając się  i słuchając tego co ma dla nich do powiedzenia Starosta Powiatu Marek Chciałowski.

Na spotkanie ze Starostą przybyła grupa 5 i 6 latków pod nazwą  „Jagódki” z nauczycielem Panią Dorotą Głowala i osobą wspierającą Panią Mileną Domańską z Publicznego Przedszkola Nr 1 „Bajka” w Garwolinie.

Czytaj więcej: "Jagódki" z wizytą w Starostwie Powiatowym

Nauczyciele z Żelechowa doszkalali się na Malcie

Drukuj

LO Zelechow Malta

W okresie od 15 listopada 2016 r. do 14 marca 2018 r. Liceum Ogólnokształcące im. Joachima Lelewela realizowało projekt „Mobilność drogą do sukcesu” Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego.

Czytaj więcej: Nauczyciele z Żelechowa doszkalali się na Malcie

Święto Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Drukuj

31

1 marca w Sali widowiskowej CSiK w Garwolinie odbył się Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych – święto poświęcone żołnierzom antykomunistycznego i niepodległościowego podziemia, ustanowione na mocy ustawy z dnia 3 lutego 2011 roku. Jest to święto upamiętniające najwierniejszych z wiernych, którzy nie zważając na okoliczności zapłacili za wolną Polskę najwyższą cenę.

Czytaj więcej: Święto Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Kolejny turniej samorządowców za nami

Drukuj

Turniej-glowne

3 marca 2018 r hala sportowa w Górznie gościła wspaniałych piłkarzy, w których wcielili się samorządowcy z Powiatu Garwolińskiego. Sobotnie popołudnie upłynęło pod znakiem sportowych emocji i zaciętej rywalizacji, do której stanęło 9 drużyn reprezentujących miasta i gminy naszego powiatu.

Czytaj więcej: Kolejny turniej samorządowców za nami

Powiatowa Liga Przedmiotowa – Język rosyjski

Drukuj

Liga jezyk rosyjski

2 marca 2018 r. w ramach VII Powiatowej Ligi Przedmiotowej odbył się konkurs z języka rosyjskiego. Do konkursu przystąpiły wszystkie szkoły ponadgimnazjalne z powiatu - siedem szkół, dla których organem prowadzącym jest Powiat Garwoliński oraz Katolickie Liceum Ogólnokształcące.

Czytaj więcej: Powiatowa Liga Przedmiotowa – Język rosyjski

Taneczne Grand Prix Polski w Garwolinie

Drukuj

Turniej Tanca 2018

Odliczamy czas do dwóch roztańczonych dni w Garwolinie. Taneczne Grand Prix Polski to druga co do wielkości po mistrzostwach Polski impreza taneczna w Polsce. Turniej pełen wrażeń odbędzie się w dniach 17-18 marca na hali CSiK w Garwolinie.

Czytaj więcej: Taneczne Grand Prix Polski w Garwolinie

VII Powiatowa Liga Przedmiotowa - Fizyka

Drukuj

DSC09357

23 lutego w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 CKU im. Bohaterów Westerplatte w Garwolinie odbyła się kolejna Powiatowa Liga Przedmiotowa tym razem z Fizyki. Do konkursu na szczeblu powiatu stanęło 24 uczniów szkół ponadgimnazjalnych z terenu powiatu garwolińskiego. Jak podkreśliła w podsumowaniu konkursu Pani Agnieszka Nowak, wszyscy uczniowie wykazali się bardzo dobrą znajomością fizyki, a poziom rywalizacji był bardzo wysoki i wyrównany.

Czytaj więcej: VII Powiatowa Liga Przedmiotowa - Fizyka

Stawiamy na sport, stawiamy na aktywność

Drukuj

Umowy sport

Zarząd Powiatu Garwolińskiego od lat wspiera działania podejmowane na rzecz popularyzacji sportu i zachęcania młodzieży do aktywności fizycznej. Na początku stycznia 2018 r. został ogłoszony otwarty konkurs na realizację zadań publicznych wspieranych przez Powiat Garwoliński w zakresie kultury fizycznej i sportu.

Czytaj więcej: Stawiamy na sport, stawiamy na aktywność

Pamięci ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH

Drukuj

Zajawka Wykleci

Starosta Powiatu Garwolińskiego, Burmistrz Garwolina oraz I Liceum Ogólnokształcące im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Garwolinie zapraszają na POWIATOWO-MIEJSKIE obchody Pamięci ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH.         Garwolin │ 1 marca │ 4 marca │ 2018

Szczegóły na plakacie!

Czytaj więcej: Pamięci ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH

VII Powiatowa Liga Przedmiotowa - Język angielski

Drukuj

Liga j.angielski

W dniu 20.02.2018r. w Liceum Ogólnokształcącym im. Joachima Lelewela w Żelechowie rozstrzygnięty został powiatowy etap konkursu z języka angielskiego, który odbył się w ramach VII Powiatowej Ligi Przedmiotowej Szkół Ponadgimnazjalnych, której inicjatorem jest Starosta Powiatu Garwolińskiego Pan Marek Chciałowski.

Czytaj więcej: VII Powiatowa Liga Przedmiotowa - Język angielski

Joomla 1.6 Templates designed by Joomla Hosting Reviews