Przejdź do treści

Kadeci z Żelechowa z awansami

Drukuj

Kadeci awanse

55 kadetów z Liceum Ogólnokształcącego im. Joachima Lelewela w Żelechowie otrzymało awanse na kolejny stopień. W piątek, 16 lutego 2018 r. mundurowi nie tylko świętowali awanse, ale także prezentowali swoje umiejętności zdobywane podczas szkolnych zajęć.

Czytaj więcej: Kadeci z Żelechowa z awansami

Powiatowe obchody 100-lecia odzyskania Niepodległości - Halowy „Turniej Niepodległościowy”

Drukuj

Turniej Niepodległościowy

W dniu 09.02.2018r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Tadeusza Kościuszki w Sobolewie odbył się Halowy Turniej chłopców szkół ponadgimnazjalnych - „Turniej Niepodległościowy”. Był to pierwszy taki turniej w piłce halowej chłopców w ramach Powiatowych obchodów 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości.

Czytaj więcej: Powiatowe obchody 100-lecia odzyskania Niepodległości - Halowy „Turniej Niepodległościowy”

Ogłoszenie wyników otwartego konkursu ofert 2018

Drukuj

 Ogłoszenie wyników otwartego konkursu ofert na realizację zadań wspieranych przez Powiat Garwoliński w 2018 roku z zakresu kultury fizycznej i sportu.

Czytaj więcej: Ogłoszenie wyników otwartego konkursu ofert 2018

Delegacja młodzieży z Niemiec w nowej siedzibie Starostwa Powiatowego w Garwolinie

Drukuj

Wymiana Niemcy 2018

W poniedziałek, 5 lutego 2018 r. pierwszymi gośćmi Starosty w nowej siedzibie przy ul. Mazowieckiej 26 byli uczniowie z Bergisch Gladbach w Niemczech, którzy przyjechali do Garwolina w ramach międzyszkolnej wymiany młodzieży.

Czytaj więcej: Delegacja młodzieży z Niemiec w nowej siedzibie Starostwa Powiatowego w Garwolinie

Wielkie Święto Seniorów z Powiatu Garwolińskiego

Drukuj

DzienSenior2018

W środowe popołudnie, 31 stycznia 2018 roku, sala kinowa garwolińskiego CSiK-u „pękała w szwach”. Na zaproszenie Starosty Garwolińskiego przybyli Seniorzy m. in. z Łaskarzewa, Maciejowic, Miastkowa Kościelnego, Garwolina, Trojanowa, Żelechowa i z innych miast i gmin naszego powiatu. To ponad 280 osób, aktywnych, twórczych, którzy swoje pasje przekuwają na działanie. Spotkanie było łącznikiem pokoleń - z jednej strony na scenie młodzi uczniowie, aktorzy, przyszli kucharze, którzy przygotowywali poczęstunek, a z drugiej osoby starsze, piewcy tradycji, niosący na co dzień ciepło i zrozumienie.

Czytaj więcej: Wielkie Święto Seniorów z Powiatu Garwolińskiego

Projekt "Inwestycja w przyszłość" (2)

Drukuj

Powiat Garwoliński uczestniczy w realizacji projektu „Inwestycja w przyszłość”. Projekt „Inwestycja w przyszłość” realizowany będzie od 1 września 2017 roku do 31 sierpnia 2019 roku przez firmę Syntea S.A. w partnerstwie z powiatami: M.St. Warszawa (Dzielnice Targówek, Ursus, Ochota, Bielany, Praga Południe), Grójeckim, Garwolińskim, Zwoleńskim, Mińskim, Gminą Siennica oraz firmą BI Architects Sp. z o.o..

Czytaj więcej: Projekt "Inwestycja w przyszłość" (2)

Ogłoszenie - konkurs

Drukuj

Ogłoszenie otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych wspieranych przez Powiat Garwoliński w 2018 roku w zakresie kultury fizycznej i sportu oraz ogłoszenie naboru kandydatów na członków komisji konkursowej

Czytaj więcej: Ogłoszenie - konkurs

Robert Głowala nagrodzony

Drukuj

Glowala Nagroda

Nasz powiat ma wspaniałych sportowców. Jednym z nich jest Robert Głowala, 25-letni student Politechniki Łódzkiej reprezentujący barwy GKS „Wilga” Garwolin. Lekkoatleta z pochodzący z Rudy Talubskiej otrzymał przyznaną przez Zarząd Powiatu Garwolińskiego nagrodę za osiągnięte wyniki sportowe. Rok 2017 to rok wielkich sukcesów zawodnika i wspaniałych sportowych emocji.

Czytaj więcej: Robert Głowala nagrodzony

Kolejni nauczyciele z naszych szkół średnich uzyskali awans

Drukuj

Mianowanie Nauczyciele

       27 grudnia 2017 r. w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Garwolin (gdzie swoją siedzibę ma Wydział Edukacji, Kultury i Sportu Starostwa Powiatowego w Garwolinie) Starosta Garwoliński Marek Chciałowski oraz Dyrektor Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu Jerzy Duchna oficjalnie wręczyli akty mianowania trzem nauczycielom szkół ponadgimnazjalnych Powiatu Garwolińskiego.

Czytaj więcej: Kolejni nauczyciele z naszych szkół średnich uzyskali awans

Projekt "Inwestycja w przyszłość"

Drukuj

Powiat Garwoliński uczestniczy w realizacji projektu „Inwestycja w przyszłość”. Projekt „Inwestycja w przyszłość” realizowany będzie od 1 września 2017 roku do 31 sierpnia 2019 roku przez firmę Syntea S.A. w partnerstwie z powiatami: M.St. Warszawa (Dzielnice Targówek, Ursus, Ochota, Bielany, Praga Południe), Grójeckim, Garwolińskim, Zwoleńskim, Mińskim, Gminą Siennica oraz firmą BI Architects Sp. z o.o..

Czytaj więcej: Projekt "Inwestycja w przyszłość"

Joomla 1.6 Templates designed by Joomla Hosting Reviews