Przejdź do treści

Warning: copy() [function.copy]: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /usr/local/apache/www/htdocs/garwolin-starostwo.pl/plugins/content/mavikthumbnails/mavikthumbnails.php on line 668

Warning: copy(http://garwolin-starostwo.plimages/art_zalaczniki/2018/bieg_przelajowy/plakat-bieg_na_główną_obrobiony.jpg) [function.copy]: failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /usr/local/apache/www/htdocs/garwolin-starostwo.pl/plugins/content/mavikthumbnails/mavikthumbnails.php on line 668

I miejsce w XXVI Ogólnopolskich Mistrzostwach Pierwszej Pomocy Polskiego Czerwonego Krzyża "ratowników" z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Tadeusza Kościuszki w Sobolewie

Drukuj

34134716 978486775644299 4388501783807262720 n

Grupa „ratowników” z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Tadeusza Kościuszki w Sobolewie, w składzie: Kamila Ptasińska, Katarzyna Salamończyk, Daria Staniak, Angelika Kasprzak i Karolina Szarek, 26 maja 2018 r. uczestniczyła w XXVI Ogólnopolskich Mistrzostwach Pierwszej Pomocy Polskiego Czerwonego Krzyża - etap okręgowy - Piaseczno 2018 (Mistrzostwa). Do ich zadań należało: ocenić sytuację i zabezpieczyć miejsce zdarzenia, ocenić stan poszkodowanego, wezwać pomoc medyczną i udzielać dalszej pomocy poszkodowanemu do momentu przyjazdu karetki pogotowia. W pozoracjach zdarzeń było dziesięciu poszkodowanych z obrażeniami ciała, ale  takżezatrzymaniem czynności życiowych, gdzie trzeba było wykonywać resuscytację krążeniowo oddechową.

Czytaj więcej: I miejsce w XXVI Ogólnopolskich Mistrzostwach Pierwszej Pomocy Polskiego Czerwonego Krzyża...

Sukces Damiana Piętki z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Garwolinie

Drukuj

kangur główne

Uczeń klasy I Technikum Elektrycznego Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 CKP w Garwolinie, Damian Piętka odniósł sukces w XXVII edycji Międzynarodowego Konkursu "Kangur Matematyczny".

Czytaj więcej: Sukces Damiana Piętki z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Garwolinie

XIII Powiatowy Festiwal Piosenki Europejskiej 2018 za nami!

Drukuj

eurowizja na główną

29 maja 2018 roku w auli Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. Bohaterów Westerplatte w Garwolinie odbył się 13 Festiwal - „Eurowizja 2018”. W festiwalu wzięli udział uczniowie ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z terenu Powiatu Garwolińskiego, którzy śpiewem promowali kulturę europejską. Była to również świetna okazja do zaprezentowania swojego dorobku artystycznego.

Czytaj więcej: XIII Powiatowy Festiwal Piosenki Europejskiej 2018 za nami!

Zapraszamy na I Ogólnopolski Bieg Przełajowy Wychowanków Pieczy Zastępczej

Drukuj

plakat-bieg na główną obrobiony

Fundacja PODAJ DOBRO zaprasza wychowanków od 16. roku życia, pełnoletnich oraz z rodzin zastępczych  na I Ogólnopolski Bieg Przełajowy ”MAM w SOBIE SIŁĘ” na dystansie ok. 6 km.

Czytaj więcej: Zapraszamy na I Ogólnopolski Bieg Przełajowy Wychowanków Pieczy Zastępczej

I Ogólnopolski Bieg Przełajowy Wychowanków Pieczy Zastępczej

Drukuj

plakat-bieg na główną obrobiony

Fundacja PODAJ DOBRO zaprasza wychowanków od 16. roku życia, pełnoletnich oraz z rodzin zastępczych  na I Ogólnopolski Bieg Przełajowy ”MAM w SOBIE SIŁĘ” na dystansie ok. 6 km.

Impreza ta jest organizowana po raz pierwszy w roku, w którym przypada 100 rocznica Odzyskania Niepodległości Polski. Z tej to okazji organizowany jest PIKNIK PATRIOTYCZNY. Zapraszamy do ośrodka Ruchu Focolari, Trzcianka 82, gm. Wilga.

Czytaj więcej: I Ogólnopolski Bieg Przełajowy Wychowanków Pieczy Zastępczej

Wydział Edukacji, Kultury i Sportu

Drukuj

 

 

Telefon kontaktowy  25 684 27 00

 

Janusz Kowaski                                                         - 25 684 27 01

Maszkiewicz Justyna                                                  - 25 684 27 21

Jarzyna Jarosław                                                        - 25 684 27 22

Cichecka Justyna                                                       - 25 684 27 23

Potocka Alicja                                                            - 25 684 27 16

Wielgosz Magdalena                                                  - 25 684 27 17

Magdziak-Wiśniewska Aleksandra                            - 25 684 27 18 

 

Najlepsi z wiedzy o samorządzie terytorialnym i historii Powiatu Garwolińskiego

Drukuj

DSC00900

W dniu 25 maja 2018 r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Bohaterów Westerplatte w Garwolinie odbył się finał konkursu Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym i Historii Powiatu Garwolińskiego. Konkurs odbył się w ramach VII Powiatowej Ligii Przedmiotowej, a patronat honorowy nad konkursem objęli: Starosta Powiatu Garwolińskiego Marek Chciałowski oraz Przewodniczący Rady Powiatu Garwolińskiego Piotr Osmólski.

Czytaj więcej: Najlepsi z wiedzy o samorządzie terytorialnym i historii Powiatu Garwolińskiego

Wspaniałe wiersze naszych lokalnych twórców! - najnowsza publikacja wydana przez Starostwo

Drukuj

32783361 1779519322106079 1602066008778997760 n

W dniu 19 maja w siedzibie Starostwa Powiatowego w Garwolinie odbyło się spotkanie autorów z terenu powiatu garwolińskiego, których wiersze zebrano w tomik poezji pt. „Słowem i obrazem”. Wydawcą publikacji jest Starostwo Powiatowe w Garwolinie. Jest to praca kilkunastu poetów pod kierownictwem pani Bożeny Węgrzynek i Andrzeja Szałasa.

Czytaj więcej: Wspaniałe wiersze naszych lokalnych twórców! - najnowsza publikacja wydana przez Starostwo

VII Powiatowa Liga Przedmiotowa z historii

Drukuj

DSC00869

16 maja w I Liceum Ogólnokształcącym im. Marszałka Józefa Piłsudskiego odbyły się eliminacje VII Powiatowej Ligi Przedmiotowej z Historii. Tegoroczny konkurs tematycznie nawiązywał do 100 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę, ze zwróceniem uwagi na życie i działalność postaci - Józefa Piłsudskiego, Romana Dmowskiego, Ignacego Jana Paderewskiego, Józefa Hallera, Wincentego Witosa, Wojciecha Korfantego oraz Ignacego Daszyńskiego. Choć reprezentowali oni różne poglądy polityczne, różnili się przynależnością społeczną i religią, urodzili się pod różnymi zaborami - to potrafili zjednoczyć się wokół jednego, nadrzędnego celu: NIEPODLEGŁOŚCI.

Czytaj więcej: VII Powiatowa Liga Przedmiotowa z historii

VII Powiatowa Liga Przedmiotowa z języka polskiego za nami

Drukuj

a DSC 0465

3 maja podczas uroczystości w Miętnem oficjalnie ogłoszono wyniki konkursu z języka polskiego oraz nagrodzono jego laureatów. Pamiątkowe dyplomy oraz nagrody książkowe wręczył Starosta Powiatu Garwolińskiego Pan Marek Chciałowski.

Czytaj więcej: VII Powiatowa Liga Przedmiotowa z języka polskiego za nami

Joomla 1.6 Templates designed by Joomla Hosting Reviews