Przejdź do treści

Warning: copy() [function.copy]: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /usr/local/apache/www/htdocs/garwolin-starostwo.pl/plugins/content/mavikthumbnails/mavikthumbnails.php on line 668

Warning: copy(http://garwolin-starostwo.plimages/art_zalaczniki/2018/bieg_przelajowy/plakat-bieg_na_główną_obrobiony.jpg) [function.copy]: failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /usr/local/apache/www/htdocs/garwolin-starostwo.pl/plugins/content/mavikthumbnails/mavikthumbnails.php on line 668

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 Centrum Kształcenia Praktycznego w Garwolinie szkołą zawodową najwyższej jakości

Drukuj

na główną

8 czerwca w Warszawie odbyła się gala finałowa konkursu „Szkoła zawodowa najwyższej jakości”.

Jakość kształcenia zawodowego jest od kilku lat czołowym wyzwaniem i priorytetem w europejskiej i polskiej polityce edukacyjnej. W Polsce powstały standardy Jakości Kształcenia Zawodowego jako dokument wspierający dyrektorów szkół i nauczycieli w zadaniach związanych z zapewnieniem jakości. Nie było jednak opracowań pokazujących, co tak naprawdę szkoły zawodowe robią w kwestii podwyższenia jakości swojej pracy. Tę lukę postanowiła wypełnić Fundacja Fundusz Współpracy, która wspólnie z Mazowieckim Kuratorium Oświaty, Ośrodkiem Rozwoju Edukacji i Mazowieckim Samorządowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli od 2016 r. organizuje ogólnopolski konkurs dla szkół zawodowych „ Szkoła zawodowa najwyższej jakości”.

Czytaj więcej: Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 Centrum Kształcenia Praktycznego w Garwolinie szkołą...

Młodzi innowatorzy - "Dwójka" na podium!

Drukuj

zdjęcie na główną

Ogólnopolski Konkurs „Młody Innowator” organizowany jest przez Komitet Naukowo-Techniczny FSNT-NOT Doskonalenia Kadr wspólnie z Towarzystwem Kultury Technicznej i Stowarzyszeniem Polskich Wynalazców i Racjonalizatorów pod patronatem Ministra Edukacji Narodowej.

Czytaj więcej: Młodzi innowatorzy - "Dwójka" na podium!

XIII Powiatowa Paraolimpiada Dzieci i Młodzieży

Drukuj

zdjęcie na główna

XIII Powiatowa Paraolimpiada Dzieci i Młodzieży, która odbyła się dnia 5 czerwca 2018r. zgromadziła w Hali Sportowej w Garwolinie dzieci i młodzież niepełnosprawną z terenu naszego powiatu.

Tegorocznymi organizatorami imprezy sportowej byli: Zespół Szkół Specjalnych Nr 1 w Garwolinie, Zespół Szkół Rolniczych w Miętnem oraz Centrum Kultury i Promocji w Miętnem.

Honorowy patronat na nad imprezą objął Starosta Powiatu Garwolińskiego Pan Marek Chciałowski oraz Pani Aurelia Michałowska Mazowiecki Kurator Oświaty.

Czytaj więcej: XIII Powiatowa Paraolimpiada Dzieci i Młodzieży

Wieś Polska w garfice i malarstwie w Miętnem

Drukuj

Plakat na główną

Powiatowe Centrum Kultury i Promocji w Miętnem zaprasza do obejrzenia wystawy planszowej pt. "Wieś polska w malarstwie i grafice".

Czytaj więcej: Wieś Polska w garfice i malarstwie w Miętnem

I miejsce w XXVI Ogólnopolskich Mistrzostwach Pierwszej Pomocy Polskiego Czerwonego Krzyża "ratowników" z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Tadeusza Kościuszki w Sobolewie

Drukuj

34134716 978486775644299 4388501783807262720 n

Grupa „ratowników” z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Tadeusza Kościuszki w Sobolewie, w składzie: Kamila Ptasińska, Katarzyna Salamończyk, Daria Staniak, Angelika Kasprzak i Karolina Szarek, 26 maja 2018 r. uczestniczyła w XXVI Ogólnopolskich Mistrzostwach Pierwszej Pomocy Polskiego Czerwonego Krzyża - etap okręgowy - Piaseczno 2018 (Mistrzostwa). Do ich zadań należało: ocenić sytuację i zabezpieczyć miejsce zdarzenia, ocenić stan poszkodowanego, wezwać pomoc medyczną i udzielać dalszej pomocy poszkodowanemu do momentu przyjazdu karetki pogotowia. W pozoracjach zdarzeń było dziesięciu poszkodowanych z obrażeniami ciała, ale  takżezatrzymaniem czynności życiowych, gdzie trzeba było wykonywać resuscytację krążeniowo oddechową.

Czytaj więcej: I miejsce w XXVI Ogólnopolskich Mistrzostwach Pierwszej Pomocy Polskiego Czerwonego Krzyża...

Sukces Damiana Piętki z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Garwolinie

Drukuj

kangur główne

Uczeń klasy I Technikum Elektrycznego Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 CKP w Garwolinie, Damian Piętka odniósł sukces w XXVII edycji Międzynarodowego Konkursu "Kangur Matematyczny".

Czytaj więcej: Sukces Damiana Piętki z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Garwolinie

XIII Powiatowy Festiwal Piosenki Europejskiej 2018 za nami!

Drukuj

eurowizja na główną

29 maja 2018 roku w auli Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. Bohaterów Westerplatte w Garwolinie odbył się 13 Festiwal - „Eurowizja 2018”. W festiwalu wzięli udział uczniowie ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z terenu Powiatu Garwolińskiego, którzy śpiewem promowali kulturę europejską. Była to również świetna okazja do zaprezentowania swojego dorobku artystycznego.

Czytaj więcej: XIII Powiatowy Festiwal Piosenki Europejskiej 2018 za nami!

Zapraszamy na I Ogólnopolski Bieg Przełajowy Wychowanków Pieczy Zastępczej

Drukuj

plakat-bieg na główną obrobiony

Fundacja PODAJ DOBRO zaprasza wychowanków od 16. roku życia, pełnoletnich oraz z rodzin zastępczych  na I Ogólnopolski Bieg Przełajowy ”MAM w SOBIE SIŁĘ” na dystansie ok. 6 km.

Czytaj więcej: Zapraszamy na I Ogólnopolski Bieg Przełajowy Wychowanków Pieczy Zastępczej

I Ogólnopolski Bieg Przełajowy Wychowanków Pieczy Zastępczej

Drukuj

plakat-bieg na główną obrobiony

Fundacja PODAJ DOBRO zaprasza wychowanków od 16. roku życia, pełnoletnich oraz z rodzin zastępczych  na I Ogólnopolski Bieg Przełajowy ”MAM w SOBIE SIŁĘ” na dystansie ok. 6 km.

Impreza ta jest organizowana po raz pierwszy w roku, w którym przypada 100 rocznica Odzyskania Niepodległości Polski. Z tej to okazji organizowany jest PIKNIK PATRIOTYCZNY. Zapraszamy do ośrodka Ruchu Focolari, Trzcianka 82, gm. Wilga.

Czytaj więcej: I Ogólnopolski Bieg Przełajowy Wychowanków Pieczy Zastępczej

Wydział Edukacji, Kultury i Sportu

Drukuj

 

 

Telefon kontaktowy  25 684 27 00

 

Janusz Kowaski                                                         - 25 684 27 01

Maszkiewicz Justyna                                                  - 25 684 27 21

Jarzyna Jarosław                                                        - 25 684 27 22

Cichecka Justyna                                                       - 25 684 27 23

Potocka Alicja                                                            - 25 684 27 16

Wielgosz Magdalena                                                  - 25 684 27 17

Magdziak-Wiśniewska Aleksandra                            - 25 684 27 18 

 

Joomla 1.6 Templates designed by Joomla Hosting Reviews