Przejdź do treści

Powiatowa Liga Przedmiotowa – Język rosyjski

Drukuj

Liga jezyk rosyjski

2 marca 2018 r. w ramach VII Powiatowej Ligi Przedmiotowej odbył się konkurs z języka rosyjskiego. Do konkursu przystąpiły wszystkie szkoły ponadgimnazjalne z powiatu - siedem szkół, dla których organem prowadzącym jest Powiat Garwoliński oraz Katolickie Liceum Ogólnokształcące.

Czytaj więcej: Powiatowa Liga Przedmiotowa – Język rosyjski

Taneczne Grand Prix Polski w Garwolinie

Drukuj

Turniej Tanca 2018

Odliczamy czas do dwóch roztańczonych dni w Garwolinie. Taneczne Grand Prix Polski to druga co do wielkości po mistrzostwach Polski impreza taneczna w Polsce. Turniej pełen wrażeń odbędzie się w dniach 17-18 marca na hali CSiK w Garwolinie.

Czytaj więcej: Taneczne Grand Prix Polski w Garwolinie

VII Powiatowa Liga Przedmiotowa - Fizyka

Drukuj

DSC09357

23 lutego w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 CKU im. Bohaterów Westerplatte w Garwolinie odbyła się kolejna Powiatowa Liga Przedmiotowa tym razem z Fizyki. Do konkursu na szczeblu powiatu stanęło 24 uczniów szkół ponadgimnazjalnych z terenu powiatu garwolińskiego. Jak podkreśliła w podsumowaniu konkursu Pani Agnieszka Nowak, wszyscy uczniowie wykazali się bardzo dobrą znajomością fizyki, a poziom rywalizacji był bardzo wysoki i wyrównany.

Czytaj więcej: VII Powiatowa Liga Przedmiotowa - Fizyka

Stawiamy na sport, stawiamy na aktywność

Drukuj

Umowy sport

Zarząd Powiatu Garwolińskiego od lat wspiera działania podejmowane na rzecz popularyzacji sportu i zachęcania młodzieży do aktywności fizycznej. Na początku stycznia 2018 r. został ogłoszony otwarty konkurs na realizację zadań publicznych wspieranych przez Powiat Garwoliński w zakresie kultury fizycznej i sportu.

Czytaj więcej: Stawiamy na sport, stawiamy na aktywność

Pamięci ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH

Drukuj

Zajawka Wykleci

Starosta Powiatu Garwolińskiego, Burmistrz Garwolina oraz I Liceum Ogólnokształcące im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Garwolinie zapraszają na POWIATOWO-MIEJSKIE obchody Pamięci ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH.         Garwolin │ 1 marca │ 4 marca │ 2018

Szczegóły na plakacie!

Czytaj więcej: Pamięci ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH

VII Powiatowa Liga Przedmiotowa - Język angielski

Drukuj

Liga j.angielski

W dniu 20.02.2018r. w Liceum Ogólnokształcącym im. Joachima Lelewela w Żelechowie rozstrzygnięty został powiatowy etap konkursu z języka angielskiego, który odbył się w ramach VII Powiatowej Ligi Przedmiotowej Szkół Ponadgimnazjalnych, której inicjatorem jest Starosta Powiatu Garwolińskiego Pan Marek Chciałowski.

Czytaj więcej: VII Powiatowa Liga Przedmiotowa - Język angielski

Kadeci z Żelechowa z awansami

Drukuj

Kadeci awanse

55 kadetów z Liceum Ogólnokształcącego im. Joachima Lelewela w Żelechowie otrzymało awanse na kolejny stopień. W piątek, 16 lutego 2018 r. mundurowi nie tylko świętowali awanse, ale także prezentowali swoje umiejętności zdobywane podczas szkolnych zajęć.

Czytaj więcej: Kadeci z Żelechowa z awansami

Powiatowe obchody 100-lecia odzyskania Niepodległości - Halowy „Turniej Niepodległościowy”

Drukuj

Turniej Niepodległościowy

W dniu 09.02.2018r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Tadeusza Kościuszki w Sobolewie odbył się Halowy Turniej chłopców szkół ponadgimnazjalnych - „Turniej Niepodległościowy”. Był to pierwszy taki turniej w piłce halowej chłopców w ramach Powiatowych obchodów 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości.

Czytaj więcej: Powiatowe obchody 100-lecia odzyskania Niepodległości - Halowy „Turniej Niepodległościowy”

Ogłoszenie wyników otwartego konkursu ofert 2018

Drukuj

 Ogłoszenie wyników otwartego konkursu ofert na realizację zadań wspieranych przez Powiat Garwoliński w 2018 roku z zakresu kultury fizycznej i sportu.

Czytaj więcej: Ogłoszenie wyników otwartego konkursu ofert 2018

Delegacja młodzieży z Niemiec w nowej siedzibie Starostwa Powiatowego w Garwolinie

Drukuj

Wymiana Niemcy 2018

W poniedziałek, 5 lutego 2018 r. pierwszymi gośćmi Starosty w nowej siedzibie przy ul. Mazowieckiej 26 byli uczniowie z Bergisch Gladbach w Niemczech, którzy przyjechali do Garwolina w ramach międzyszkolnej wymiany młodzieży.

Czytaj więcej: Delegacja młodzieży z Niemiec w nowej siedzibie Starostwa Powiatowego w Garwolinie

Joomla 1.6 Templates designed by Joomla Hosting Reviews