Przejdź do treści

Sportowe emocje już 1 maja w Żelechowie

Drukuj

Turniej 1maja zap

Sportowe emocje, rywalizacja i mnóstwo dobrej zabawy – to wszystko będzie zagwarantowane podczas tradycyjnego turnieju piłki nożnej, który rozgrywany będzie 1 maja 2018r. na kompleksie boisk „Orlik” w Żelechowie.

Czytaj więcej: Sportowe emocje już 1 maja w Żelechowie

Wielki dzień w żelechowskiej Pracowni Zajęć Praktycznych

Drukuj

Otwarcie warszatów zelechow

W piątek, 20 kwietnia po trwającym od lipca 2017r. oficjalnie oddano do użytku wyremontowaną Pracownię Zajęć Praktycznych przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. I.W. Zakrzewskiego w Żelechowie. Udało się kompleksowo odnowić budynek z którego każdego dnia korzysta ponad 200 uczniów podczas zajęć praktycznych.

Czytaj więcej: Wielki dzień w żelechowskiej Pracowni Zajęć Praktycznych

Prawie 4 mln zł na kształcenie zawodowe!

Drukuj

Powiat dotacja szkoly

Cztery szkoły ponadgimnazjalne z naszego powiatu otrzymają dofinansowanie o łącznej kwocie prawie 4 mln zł. 522 stażystów skorzysta ze staży i praktyk zagranicznych, szkoleń zawodowych czy doradztwa edukacyjno-zawodowego. We wtorek, 17 kwietnia 2018 r. w Warszawie podpisano umowę na realizację projektu „Zintegrowany rozwój szkolnictwa zawodowego”.

Czytaj więcej: Prawie 4 mln zł na kształcenie zawodowe!

35 sportowców nagrodzonych stypendiami!

Drukuj

DSC00276

W poniedziałek, 16 kwietnia 2018 roku w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Garwolinie odbyło się uroczyste spotkanie ze sportowcami, którzy w tym roku otrzymali stypendia sportowe. 35 zawodników i zawodniczek otrzymało z rąk Starosty Powiatu Garwolińskiego Marka Chciałowskiego listy gratulacyjne oraz uchwały o przyznaniu stypendium.

Czytaj więcej: 35 sportowców nagrodzonych stypendiami!

Szachiści walczyli o puchar Starosty

Drukuj

Szachy 2018

Jedna z najbardziej popularnych gier planszowych na świecie – strategiczna gra wywiadowcza – szachy - królowały podczas piątkowej rywalizacji w Liceum Ogólnokształcącym im. Joachima Lelewela w Żelechowie.

Czytaj więcej: Szachiści walczyli o puchar Starosty

Uczennica z Liceum Ogólnokształcącego im. Joachima Lelewela w Żelechowie na podium w diecezjalnym konkursie historycznym

Drukuj

cae0d057080113bafbbe1c45101defff

Natalia Ciołek z żelechowskiego Liceum została laureatem tegorocznego Konkursu Wiedzy o Historii Diecezji Siedleckiej. W odbywającym się we czwartek, 12 kwietnia etapie diecezjalnym konkursu w Siedlcach licealistka zajęła III miejsce.

Czytaj więcej: Uczennica z Liceum Ogólnokształcącego im. Joachima Lelewela w Żelechowie na podium w...

Sukcesy uczniów z ZSP im. I. W. Zakrzewskiego w Żelechowie

Drukuj

Sukcesy ZSP Zelechow

Uczniowie z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. I.W. Zakrzewskiego w Żelechowie z wielkim sukcesem startują w kolejnych olimpiadach i konkursach na krajowym szczeblu. Z wielką radością informujemy o kolejnych zwycięstwach żelechowskich uczniów – tym razem podczas finału Olimpiady Wiedzy Geodezyjnej i Kartograficznej oraz centralnego finału Olimpiady Teologii Katolickiej.

Czytaj więcej: Sukcesy uczniów z ZSP im. I. W. Zakrzewskiego w Żelechowie

Z żelechowskiego Lelewela na Akademię Górniczo-Hutniczą w Krakowie

Drukuj

LO Zelechów Indeks

              Michał Król - uczeń klasy III Liceum Ogólnokształcącego im. Joachima Lelewela w Żelechowie uzyskał tytuł laureata Ogólnopolskiej Olimpiady Geograficznej o „Diamentowy Indeks” Akademii Górniczo – Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie, zdobywając jednocześnie indeks na wszystkie kierunku studiów na tej uczelni.

Czytaj więcej: Z żelechowskiego Lelewela na Akademię Górniczo-Hutniczą w Krakowie

VII Powiatowa Liga Przedmiotowa - Chemia

Drukuj

chemia na główne

W dniu 6.04.2018 r. w I Liceum Ogólnokształcącym im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Garwolinie miała miejsce VII Powiatowa Liga Przedmiotowa z Chemii, która odbywa się pod honorowym patronatem starosty Marka Chciałowskiego.

Czytaj więcej: VII Powiatowa Liga Przedmiotowa - Chemia

XIV Mityng Lekkoatletyczny już 25 kwietnia

Drukuj

Plakat mityng 2018 zajawka

Ogromne sportowe emocje, rywalizacja i walka o zwycięstwo – tego wszystkiego na pewno nie zabraknie podczas XIV już Mityngu Lekkoatletycznego Szkół Ponadgimnazjalnych Powiatu Garwolińskiego. 25 kwietnia 2018 r. (środa) od godz. 11.00 na stadionie sportowym przy ZSP nr 2 im. T. Kościuszki w Garwolinie młodzież będzie rywalizowała w kilkunastu kategoriach.

Czytaj więcej: XIV Mityng Lekkoatletyczny już 25 kwietnia

Joomla 1.6 Templates designed by Joomla Hosting Reviews