Przejdź do treści

„Ożywmy tradycje Powiśla Garwolińskiego

Drukuj

Marianskie Porzecze

W minioną niedzielę 10 września w Mariańskim Porzeczu odbyło się pierwsze spotkanie nad Wisłą w ramach projektu „Ożywmy tradycje Powiśla Garwolińskiego”. Organizatorzy zapraszają na kolejne do Wilgi.

Czytaj więcej: „Ożywmy tradycje Powiśla Garwolińskiego

W dworze odbyło się „Wesele”

Drukuj

Czytanie 2017

Tegoroczna edycja akcji Narodowe Czytanie „Wesela” Wyspiańskiego 2017 w miętnieńskim dworze odbyła się 7 września. Powiatowe Centrum Kultury i Promocji na to niezwykłe wydarzenie zaprosiło gości z całego powiatu.

Czytaj więcej: W dworze odbyło się „Wesele”

Wesele w Miętnem

Drukuj

Narodowe czytanie WESELE 2017

Powiatowe Centrum Kultury i Promocji zaprasza 7 września w czwartek o godz. 16.00 do wspólnego Narodowego Czytania „Wesela” Stanisława Wyspiańskiego w miętnieńskim dworze.

Tegoroczną lekturą Narodowego Czytania jest „Wesele” Stanisława Wyspiańskiego.

Czytaj więcej: Wesele w Miętnem

Chcą ożywić tradycje Powiśla Garwolińskiego

Drukuj

wisla plakat

Powiatowe Centrum Kultury i Promocji w Miętnem we współpracy z PTTK Oddział Otwock oraz Dawny Powiat Garwolin i Okolice zapraszają na spotkania, których celem jest zachowanie historycznego dziedzictwa Powiśla Garwolińskiego poprzez m.in. digitalizację starych dokumentów i fotografii.

Czytaj więcej: Chcą ożywić tradycje Powiśla Garwolińskiego

Leśmian na dożynkach w Łaskarzewie

Drukuj

Zwyciezcy Lesmian

Podczas Powiatowych Dożynek w Łaskarzewie organizatorzy Powiatowego Przeglądu Artystycznego z okazji Roku Bolesława Leśmiana 2017 wręczyli nagrody i dyplomy laureatom i uczestnikom konkursu.

Czytaj więcej: Leśmian na dożynkach w Łaskarzewie

Nagrody w konkursie filmowym rozdane

Drukuj

Zwyciezcy Film a to powiat

Podczas tegorocznych Dożynek Powiatowych w Łaskarzewie Powiatowe Centrum Kultury i Promocji ogłosiło oficjalnie wyniki konkursu filmowego „A to powiat właśnie” oraz wręczyło nagrody jego zwycięzcom i uczestnikom.

Czytaj więcej: Nagrody w konkursie filmowym rozdane

Teatralne Miętne dla dzieci

Drukuj

Teatr Wakacje

W ramach cyklu „Wakacji z Teatrem dla najmłodszych” w Powiatowym Centrum Kultury i Promocji w Miętnem wystawiono spektakle teatralne. Wszystkie z nich cieszyły się dużym zainteresowaniem.

Czytaj więcej: Teatralne Miętne dla dzieci

W Garwolinie na patriotyczną nutę

Drukuj

Spiew 0817

Rodzinnie i wielopokoleniowo w 97. rocznicę Cudu nad Wisłą mieszkańcy Garwolina i powiatu pieśnią, radośnie uczcili Polskę wspólnie z Garwolińskim Sekstetem Kameralnym.

Czytaj więcej: W Garwolinie na patriotyczną nutę

Wspólne śpiewanie po raz drugi

Drukuj

Zapowiedz

Powiatowe Centrum Kultury i Promocji w Miętnem oraz Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie zapraszają wszystkich do wspólnego śpiewania pieśni patriotycznych i żołnierskich z Garwolińskim Sekstetem Kameralnym. Muzyczne spotkanie odbędzie się w niedzielę 13 sierpnia na Skwerze Solidarności w centrum Garwolina. Szczegóły na plakacie. 

Czytaj więcej: Wspólne śpiewanie po raz drugi

Rowerami wzdłuż Wisły

Drukuj

Rajd 2017

W ramach obchodów Roku rzeki Wisły 2017 w minioną niedzielę odbył się na Powiślu Maciejowickim Rowerowy Rajd Nadwiślański w którym udział wzięło blisko 60 osób. Organizatorami wydarzenia było Powiatowe Centrum Kultury i Promocji w Miętnem oraz Stowarzyszenie Rozwoju Powiśla z Podłęża.

Czytaj więcej: Rowerami wzdłuż Wisły

Joomla 1.6 Templates designed by Joomla Hosting Reviews