Przejdź do treści

Teatr dla dzieci w Miętnem po raz ostatni

Drukuj

IMG 7130

„Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków” - bajka od pokoleń dla wszystkich pokoleń. Powiatowe Centrum Kultury i Promocji w Miętnem już po raz ostatni gościło w tym roku dzieci na „Dworskiej Scenie Teatralnej”.

Czytaj więcej: Teatr dla dzieci w Miętnem po raz ostatni

Sesja Krajoznawcza „Garwolin nad Wisłą” w Miętnem

Drukuj

IMG 6205

W Powiatowym Centrum Kultury i Promocji w Miętnem 26 listopada podsumowano projekt "Garwoliński Sejmik Krajoznawczy". W ramach spotkania odbyła się m.in. sesja krajoznawcza „Garwolin nad Wisłą”.

Czytaj więcej: Sesja Krajoznawcza „Garwolin nad Wisłą” w Miętnem

„Malownicze Mazowsze” na obrazach w Miętnem

Drukuj

Malownicze Mazowsze

26 listopada w Powiatowym Centrum Kultury i Promocji w Miętnem miało miejsce podsumowanie projektu "Garwoliński Sejmik Krajoznawczy". W ramach spotkania odbył się m.in. wernisaż prac poplenerowych „Malownicze Mazowsze” .

Czytaj więcej: „Malownicze Mazowsze” na obrazach w Miętnem

Warsztaty z etnologami w Miętnem

Drukuj

Warsztaty Etnografia

Powiatowe Centrum Kultury i Promocji w Miętnem gościło etnologów ze Stowarzyszenia Pracownia Etnograficzna im. Witolda Dynowskiego z Warszawy. W warsztatach etnograficznych udział wzięli dzieci, młodzież i dorośli. To pierwsze tego typu spotkania z ludźmi badającymi lokalne tradycje i kulturę.

Czytaj więcej: Warsztaty z etnologami w Miętnem

Chcą coś spierniczyć w Miętnem 9 grudnia!

Drukuj

wielkie pierniczenie1

Już po raz drugi Powiatowe Centrum Kultury i Promocji oraz Fundacja Tętniące Życiem zapraszają do dworku w Miętnem na międzypokoleniowe warsztaty pieczenia i ozdabiania świątecznych pierników.

Czytaj więcej: Chcą coś spierniczyć w Miętnem 9 grudnia!

Finał „Garwolińskiego Sejmiku Krajoznawczego” już w niedzielę

Drukuj

Grafika GSK

W ramach projektu odbyła się m.in. wycieczka, konkurs, warsztaty, plenery, spotkania. W najbliższą niedzielę 26 listopada 2017 Powiatowe Centrum Kultury i Promocji zaprasza do Miętnego na finał projektu, na którym odbędzie się m.in. wernisaż prac poplenerowych „Malownicze Mazowsze”, sesja krajoznawcza „Garwolin nad Wisłą” oraz rozstrzygnięcie konkursu krajoznawczego.

Czytaj więcej: Finał „Garwolińskiego Sejmiku Krajoznawczego” już w niedzielę

Ogórkowa wycieczka wróciła z trasy

Drukuj

IMG 5083

Była 9:00 rano w Miętnem, gdy Krzysztof odpalił „Ogórka”, przetarł lampy, wrzucił bieg... i „poszły konie po betonie”. Niebieski Jelcz 043 z 1974 r. - mimo wieku - spisał się na medal. Organizatorzy przesyłają zdjęcia z niedzielnej wycieczki po Ziemi Garwolińskiej zabytkowym autobusem.

Czytaj więcej: Ogórkowa wycieczka wróciła z trasy

Afrykańskie klimaty w Miętnem

Drukuj

IMG 5179

W minioną niedzielę w niezwykłą podróż do Zambii – ziemi malowanej słońcem - zabrała gości dworku w Miętnem Sylwia Prządka, mieszkanka powiatu garwolińskiego.

Czytaj więcej: Afrykańskie klimaty w Miętnem

Podróż wokół dźwięków, muzyki i tańca po Mazowszu dla przedszkolaków

Drukuj

Spotkaj etnologa przedszkolak

Powiatowe Centrum Kultury i Promocji w Miętnem zaprasza przedszkolaków do aktywnego poznawania naszej „małej ojczyzny” . Na bezpłatne warsztaty obowiązują zapisy. Zostały ostatnie miejsca.

Czytaj więcej: Podróż wokół dźwięków, muzyki i tańca po Mazowszu dla przedszkolaków

Ogórkiem na wycieczkę z Tadeuszem

Drukuj

Wycieczka Ogorek

Powiatowe Centrum Kultury i Promocji w Miętnem 19 listopada 2017r. zaprasza do udziału w wycieczce krajoznawczej szlakiem Tadeusza Kościuszki po Ziemi Garwolińskiej "wehikułem czasu" zabytkowym autobusem Jelczem 043 tzw. Ogórkiem.

Czytaj więcej: Ogórkiem na wycieczkę z Tadeuszem

Joomla 1.6 Templates designed by Joomla Hosting Reviews