Przejdź do treści

Palmy z Miętnego poświecą w kościołach

Drukuj

Palmy 2017 Mietne

Kolorowymi, wiosennymi palmami rozkwitł dworek w Miętnem. Podczas międzypokoleniowych warsztatów dorośli oraz dzieci wzięli udział w zajęciach z robienia palm wielkanocnych oraz zapoznali się z tajnikami ludowego rękodzieła.

Czytaj więcej: Palmy z Miętnego poświecą w kościołach

Wielkanocne warsztaty w Miętnem

Drukuj

Wielkanoc Warsztaty

Powiatowe Centrum Kultury i Promocji w Miętnem zaprasza na KULTURALNĄ WIELKANOC W SZLACHECKIM DWORZE. W ramach świątecznego projektu odbędą się w dworku warsztaty robienia palm, pisanek i pocztówek wielkanocnych.

PCKiP zaprasza na przedświąteczne spotkania podczas których pokażą jak zdolne są nasze ręce i pomysłowe głowy. Warsztaty wzbogacone będą opowiadaniami o starych zwyczajach i tradycjach wielkanocnych w kulturze ludowej.

Czytaj więcej: Wielkanocne warsztaty w Miętnem

Filmujemy Powiat Garwoliński

Drukuj

Plakat konkurs filmowy www

Powiatowe Centrum Kultury i Promocji w Miętnem zaprasza do udziału w kolejnej edycji konkursu filmowego „A to powiat właśnie” na film promujący powiat garwoliński.  Na laureatów czekają m.in. urządzenia mobilne marki Kruger&Matz, a spośród wszystkich uczestników konkursu rozlosowane zostaną także vouchery upoważniające do wstępu na dowolny seans w kinie „Wilga”.

Czytaj więcej: Filmujemy Powiat Garwoliński

W Miętnem o Bieszczadach muzyką i słowem

Drukuj

Mietne koncert bieszczady

 

W klimacie tych gór - legendarnego już „polskiego Dzikiego Zachodu na Wschodzie” minął weekend w Powiatowym Centrum Kultury i Promocji w Miętnem. Podczas Koncertu Piosenki Bieszczadzkiej który odbył się 11 marca wystąpił bard tej pięknej, górskiej krainy prosto z Soliny Piotr „ROGALIK” Rogala oraz NAMOTANE - nasz lokalny zespół z powiatu garwolińskiego.

Czytaj więcej: W Miętnem o Bieszczadach muzyką i słowem

Chopin na Dzień Kobiet w Miętnem

Drukuj

Fot. Mariusz Artych   2

Tegoroczny Dzień Kobiet w Powiatowym Centrum Kultury i Promocji uczczono wspaniałym spotkaniem z osobowością Fryderyka Chopina, przede wszystkim dzięki jego muzyce, ale także dzięki fragmentom jego bogatej korespondencji, która pozwala lepiej poznać artystę oraz zrozumieć jego muzykę, odkryć jej najgłębsze źródło.

Czytaj więcej: Chopin na Dzień Kobiet w Miętnem

Bieszczadzka muzyka zagości w dworku w Miętnem

Drukuj

Plakat Koncert Piosenki Bieszczadzkiej www

 

Powiatowe Centrum Kultury i Promocji oraz ZHP Hufiec „Orłów” Garwolin – Krąg Starszyzny „Starszaki” zapraszają 11 marca do Miętnego na Koncert Piosenki Bieszczadzkie „ Zabieszczaduj z nami ” – zachęcają organizatorzy.

Czytaj więcej: Bieszczadzka muzyka zagości w dworku w Miętnem

W Miętnem zagrają Chopina

Drukuj

Koncert Chopin PCKiP

 

Powiatowe Centrum Kultury i Promocji zaprasza Państwa 5 marca do Miętnego na niecodzienny koncert z okazji wyjątkowego kobiecego święta . Mazurki, walce, polonezy, nokturny, preludia ... najpiękniejsze utwory Fryderyka Chopina wykona pianistka Patrycja Wachowicz. Wstęp wolny.

Czytaj więcej: W Miętnem zagrają Chopina

Marszałek Józef Piłsudski - warsztaty historyczne

Drukuj

Piludski Mietne

Warsztaty historyczne poświęcone Marszałkowi Józefowi Piłsudskiemu już w najbliższy czwartek, 23 lutego o godz. 16:30 w Powiatowym Centrum Kultury i Promocji w Miętnem.

Czytaj więcej: Marszałek Józef Piłsudski - warsztaty historyczne

„To tylko wiersze” – piękno ukryte w poezji

Drukuj

Spotkanie Wegrzynek

 

19 lutego 2017 r. w Powiatowym Centrum Promocji i Kultury w Miętnem miało miejsce wyjątkowe spotkanie, spotkanie z poezją podyktowaną przez fantazję, nastroje, marzenia i przemyślenia Bożeny Węgrzynek. Autorka tomiku poezji „To tylko wiersze” zaprosiła mieszkańców Powiatu Garwolińskiego na wyjątkowy wieczór, podczas którego można było wysłuchać niezwykłe wiersze poetki i muzykę w wykonaniu Bożeny Sitek i Magdaleny Przybysz.

Czytaj więcej: „To tylko wiersze” – piękno ukryte w poezji

Joomla 1.6 Templates designed by Joomla Hosting Reviews