Przejdź do treści

W Miętnem szukali skarbu

Drukuj

poszukiwacze zaginionych skarbow 2017

Przygoda, bo każdej chwili szkoda – pod takim hasłem 13 - lutego odbyły się w Powiatowym Centrum Kultury i Promocji w Miętnem warsztaty podróżnicze – poszukiwacze zaginionych skarbów - dla dzieci i młodzieży w ramach zimowych ferii.

Czytaj więcej: W Miętnem szukali skarbu

W Miętnem na sportowo i zabytkowo

Drukuj

biegi narciarskie mietne 2017

Powiatowe Centrum Kultury i Promocji w Miętnem ferie rozpoczęło sportową rozgrzewką. 12 lutego w niedzielne przedpołudnie w zabytkowym parku do rywalizacji w biegach narciarskich stanęło ze sobą blisko 30 zawodników i zawodniczek.

W otwartych zawodach o sportowe podium rywalizowały dzieci, panie i panowie. W ramach współzawodnictwa rozegrano cztery kategorie: dzieci, kobiety, mężczyźni 17+ i mężczyźni 50+. W każdej kategorii był inny dystans do pokonania. Jedno okrążenie to blisko jeden kilometr.

Czytaj więcej: W Miętnem na sportowo i zabytkowo

Angielski i obsługa komputerów w Miętnem nie tylko dla seniorów

Drukuj

Plakat Kurs angielski komputerowy

 

Powiatowe Centrum Kultury i Promocji w Miętnem oraz Business School zapraszają mieszkańców powiatu garwolińskiego do udziału w bezpłatnych kursach z języka angielskiego lub komputerowym.  Sprawdź warunki uczestnictwa i dołącz do nas!

Czytaj więcej: Angielski i obsługa komputerów w Miętnem nie tylko dla seniorów

Na nartach po zabytkowym parku w Miętnem

Drukuj

PLAKAT BIEGI NARCIARSKIE

 

Ponieważ organizowane ostatnio biegi narciarskie cieszyły się sporym zainteresowaniem organizatorzy postanowili wykorzystać jeszcze zimową aurę i zapraszają ponownie do rywalizacji sympatyków i amatorów biegania na nartach w najbliższa niedzielę do parku w Miętnem.

Czytaj więcej: Na nartach po zabytkowym parku w Miętnem

DWOREK POEZJI z Bożeną Węgrzynek

Drukuj

BOZENA WEGRZYNEK TO TYLKO WIERSZE PLAKAT

19 lutego w niedziele o godz. 16:00 Powiatowe Centrum Kultury i Promocji zaprasza do Miętnego na spotkanie autorskie z poetką mieszkającą na terenie powiatu garwolińskiego - Bożeną Węgrzynek.

Czytaj więcej: DWOREK POEZJI z Bożeną Węgrzynek

W Miętnem będzie można pobiegać

Drukuj

Biegi Mietne 2017

Sympatyków i amatorów biegania na nartach oraz aktywnego spędzania wolnego czasu zapraszamy w najbliższą niedzielę (22.01.2017) do zabytkowego parku w Miętnem na otwarte Biegi Narciarskie pod patronatem Starosty Powiatu Garwolińskiego.

Czytaj więcej: W Miętnem będzie można pobiegać

Dworek poezji w Miętnem

Drukuj

Glowne Przadka

     Talent literacki odkryła w sobie już dawno. Pierwszy wiersz napisała jeszcze w liceum, potem jako osoba dorosła pisała wiele utworów dla dzieci, z czasem zaczęła tworzyć poważne teksty. Swoimi literackimi dziełami dzieliła się jedynie z najbliższymi… W końcu się odważyła… - Tymi słowami scharakteryzowano Halinę Prządkę - bohaterkę niedzielnego spotkania z poezją w Powiatowym Centrum Kultury i Promocji w Miętnem. Marek Chciałowski - Starosta Garwoliński oraz Beata Pasternak - dyrektor Powiatowego Centrum Kultury i Promocji zaprosili mieszkańców naszego powiatu w kolejną już poetycką podróż śladami naszego regionu, w nieco melancholijną podróż po prawdy ludzkiego życia.

Czytaj więcej: Dworek poezji w Miętnem

Dworek poezji z Haliną Prządką

Drukuj

Plakat Spotkanie Przadka

Historia Powiatu Garwolińskiego jest niczym innym jak biografią jego mieszkańców, dlatego ...

Serdecznie zapraszamy Państwa 27 listopada na wyjątkowe niedzielne popołudnie do Powiatowego Centrum Kultury i Promocji w Miętnem!

Czytaj więcej: Dworek poezji z Haliną Prządką

„Powiat Garwoliński. Przewodnik subiektywny” - książka, która pozwala zobaczyć więcej

Drukuj

DSC00133

     W piątkowy wieczór Powiatowe Centrum Kultury i Promocji w Miętnem gościło lokalnych pasjonatów historii, tradycji i kultury ziemi garwolińskiej. Wszystko za sprawą Sławomira Kordaczuka – autora najnowszej publikacji poświęconej Powiatowi Garwolińskiemu.

 

Czytaj więcej: „Powiat Garwoliński. Przewodnik subiektywny” - książka, która pozwala zobaczyć więcej

Joomla 1.6 Templates designed by Joomla Hosting Reviews