Przejdź do treści

Majówka w Miętnem

Drukuj

Majówka Mietne 2017

Patriotyczna muzyka, gra terenowa „W obronie Konstytucji Trzeciego Maja”, warsztaty historyczne i wiele innych atrakcji – to wszystko czekało na mieszkańców Powiatu Garwolińskiego, którzy przybyli do Miętnego na pierwszą rodzinna majówkę.

Czytaj więcej: Majówka w Miętnem

Tymczasem na Dworskiej Scenie Teatralnej

Drukuj

Teatr Mietne 2017

 

Zgromadzona w miniony weekend na Dworskiej Scenie Teatralnej w Powiatowym Centrum Kultury i Promocji w Miętnem widownia miała okazję obejrzeć dwa odważne i zastanawiające spektakle w wykonaniu młodych i zdolnych aktorów „Tymczasem” z powiatu garwolińskiego. Przewodnim motywem teatralnego spotkania był „człowiek”.

Czytaj więcej: Tymczasem na Dworskiej Scenie Teatralnej

Młodzież z Maciejowic ożywia powiat

Drukuj

Mlodziez ozywia powiat 2017

 

Działają i wzajemnie sobie pomagają w ramach ogólnopolskiego programu aktywnej edukacji ekologicznej „Ożywić pola”. Mowa tu o młodzieży  z Publicznego Gimnazjum im. Ks. Grzegorza Piramowicza w Maciejowicach oraz Powiatowym Centrum Kultury i Promocji w Miętnem.

Czytaj więcej: Młodzież z Maciejowic ożywia powiat

A Teatr Tymczasem po świętach w Miętnem

Drukuj

Plakat Teatr Mietne

 

Powiatowe Centrum Kultury i Promocji zaprasza w najbliższą niedzielę na „Dworską Scenę Teatralną” do Miętnego. Aktorzy lokalnego Teatru Tymczasem działającego na stałe przy Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie, zaprezentują się w dwóch spektaklach “Alicja w poszukiwaniu siebie” oraz “Dajcie sobie spokój z człowiekiem”. WSTĘP WOLNY !

Czytaj więcej: A Teatr Tymczasem po świętach w Miętnem

Palmy z Miętnego poświecą w kościołach

Drukuj

Palmy 2017 Mietne

Kolorowymi, wiosennymi palmami rozkwitł dworek w Miętnem. Podczas międzypokoleniowych warsztatów dorośli oraz dzieci wzięli udział w zajęciach z robienia palm wielkanocnych oraz zapoznali się z tajnikami ludowego rękodzieła.

Czytaj więcej: Palmy z Miętnego poświecą w kościołach

Wielkanocne warsztaty w Miętnem

Drukuj

Wielkanoc Warsztaty

Powiatowe Centrum Kultury i Promocji w Miętnem zaprasza na KULTURALNĄ WIELKANOC W SZLACHECKIM DWORZE. W ramach świątecznego projektu odbędą się w dworku warsztaty robienia palm, pisanek i pocztówek wielkanocnych.

PCKiP zaprasza na przedświąteczne spotkania podczas których pokażą jak zdolne są nasze ręce i pomysłowe głowy. Warsztaty wzbogacone będą opowiadaniami o starych zwyczajach i tradycjach wielkanocnych w kulturze ludowej.

Czytaj więcej: Wielkanocne warsztaty w Miętnem

Filmujemy Powiat Garwoliński

Drukuj

Plakat konkurs filmowy www

Powiatowe Centrum Kultury i Promocji w Miętnem zaprasza do udziału w kolejnej edycji konkursu filmowego „A to powiat właśnie” na film promujący powiat garwoliński.  Na laureatów czekają m.in. urządzenia mobilne marki Kruger&Matz, a spośród wszystkich uczestników konkursu rozlosowane zostaną także vouchery upoważniające do wstępu na dowolny seans w kinie „Wilga”.

Czytaj więcej: Filmujemy Powiat Garwoliński

W Miętnem o Bieszczadach muzyką i słowem

Drukuj

Mietne koncert bieszczady

 

W klimacie tych gór - legendarnego już „polskiego Dzikiego Zachodu na Wschodzie” minął weekend w Powiatowym Centrum Kultury i Promocji w Miętnem. Podczas Koncertu Piosenki Bieszczadzkiej który odbył się 11 marca wystąpił bard tej pięknej, górskiej krainy prosto z Soliny Piotr „ROGALIK” Rogala oraz NAMOTANE - nasz lokalny zespół z powiatu garwolińskiego.

Czytaj więcej: W Miętnem o Bieszczadach muzyką i słowem

Chopin na Dzień Kobiet w Miętnem

Drukuj

Fot. Mariusz Artych   2

Tegoroczny Dzień Kobiet w Powiatowym Centrum Kultury i Promocji uczczono wspaniałym spotkaniem z osobowością Fryderyka Chopina, przede wszystkim dzięki jego muzyce, ale także dzięki fragmentom jego bogatej korespondencji, która pozwala lepiej poznać artystę oraz zrozumieć jego muzykę, odkryć jej najgłębsze źródło.

Czytaj więcej: Chopin na Dzień Kobiet w Miętnem

Bieszczadzka muzyka zagości w dworku w Miętnem

Drukuj

Plakat Koncert Piosenki Bieszczadzkiej www

 

Powiatowe Centrum Kultury i Promocji oraz ZHP Hufiec „Orłów” Garwolin – Krąg Starszyzny „Starszaki” zapraszają 11 marca do Miętnego na Koncert Piosenki Bieszczadzkie „ Zabieszczaduj z nami ” – zachęcają organizatorzy.

Czytaj więcej: Bieszczadzka muzyka zagości w dworku w Miętnem

Joomla 1.6 Templates designed by Joomla Hosting Reviews