Przejdź do treści

Teatr w Miętnem

Drukuj

Warszaty Teatralne Plakat

 

     Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w warsztatach teatralnych organizowanych przez Powiatowe Centrum Kultury i Promocji w Miętnem.

 

Czytaj więcej: Teatr w Miętnem

Narodowe Czytanie 2016

Drukuj

czytanie 2016

O pięknie, niezwykłości i ponadczasowości powieści historycznej Henryka Sienkiewicza przekonał się każdy, kto w piątek po południu dołączył do nas. Czytaliśmy fragmenty "Quo Vadis" wspólnie ze starostą Markiem Chciałowskim oraz nauczycielami i uczniami z placówek oświatowych, dla których organem prowadzącym jest powiat garwoliński. Patronat honorowy nad spotkaniem objęła para prezydencka oraz starosta Marek Chciałowski. Do Dworku przybyli między innymi Tadeusz Mikulski, burmistrz miasta Garwolina, Marcin Kobus, wiceprzewodniczący Rady Powiatu Garwolińskiego, Jerzy Piesio, sekretarz powiatu, pracownicy Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu Starostwa Powiatowego oraz młodzież szkolna.

Czytaj więcej: Narodowe Czytanie 2016

Dyrektor Powiatowego Centrum Kultury i Promocji

Drukuj

PCKiP Beata PAsternak

W dniu wczorajszym Zarząd Powiatu powołał Panią Beatę Pasternak na funkcję dyrektora Powiatowego Centrum Kultury i Promocji. Gratuluję Pani Beacie i życzę dużo sukcesów. Przed nią duże wyzwanie. Do dyspozycji dostała ładny i zabytkowy dworek, który narzuca pewien styl działalności kulturalnej. Piękne otoczenie wymagające dużo wysiłku w zakresie jego utrzymania, naprzeciwko obiekt wymagający szybkiej modernizacji. Koncepcja jest ciekawa. Młodość, kreatywność, otwartość oraz empatia sprawią, że w to  miejsce, w którym przebywał Miłosz, Piłsudski, wróci życie. – Starosta Powiatu Garwolińskiego Marek Chciałowski

Joomla 1.6 Templates designed by Joomla Hosting Reviews