Przejdź do treści

Wspólne śpiewanie po raz drugi

Drukuj

Zapowiedz

Powiatowe Centrum Kultury i Promocji w Miętnem oraz Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie zapraszają wszystkich do wspólnego śpiewania pieśni patriotycznych i żołnierskich z Garwolińskim Sekstetem Kameralnym. Muzyczne spotkanie odbędzie się w niedzielę 13 sierpnia na Skwerze Solidarności w centrum Garwolina. Szczegóły na plakacie. 

Czytaj więcej: Wspólne śpiewanie po raz drugi

Rowerami wzdłuż Wisły

Drukuj

Rajd 2017

W ramach obchodów Roku rzeki Wisły 2017 w minioną niedzielę odbył się na Powiślu Maciejowickim Rowerowy Rajd Nadwiślański w którym udział wzięło blisko 60 osób. Organizatorami wydarzenia było Powiatowe Centrum Kultury i Promocji w Miętnem oraz Stowarzyszenie Rozwoju Powiśla z Podłęża.

Czytaj więcej: Rowerami wzdłuż Wisły

Ekscytujące podróże palcem po mapie

Drukuj

Spotkanie podroze

Pierwsze spotkania z podróżnikami z cyklu Garwolińskich spotkań podróżniczych już za nami. Wakacyjna podróż po amazońskiej i indyjskiej dżungli dedykowana najmłodszym i spotkanie z pomysłami na ekscytujące podróże dla dorosłych odbyło się 20 lipca 2017 r. w Powiatowym Centrum Kultury i Promocji w Miętnem.

Czytaj więcej: Ekscytujące podróże palcem po mapie

Miętne zaprasza pasjonatów turystyki i podróżników

Drukuj

Zapowiedz podroze Mietne

Powiatowe Centrum Kultury i Promocji zaprasza w gościnne mury dworku w Miętnem na cykl Garwolińskich Spotkań Podróżniczych. Podczas pierwszego o swoich doświadczeniach i pomysłach na ekscytujące podróże opowie globtroter z małopolski Bartek Zobek. 20 lipca (czwartek) godz. 18.00 – wstęp wolny.

Czytaj więcej: Miętne zaprasza pasjonatów turystyki i podróżników

Z dziećmi przez dżunglę w Miętnem

Drukuj

zycie w dzungli zapowiedz

Powiatowe Centrum Kultury i Promocji zaprasza do dworku w Miętnem małych odkrywców na wakacyjną lekcję podróżniczą. W czwartek 20 lipca globtroter z małopolski Bartek Zobek zabierze dzieci na przygodę do świata dżungli.

Czytaj więcej: Z dziećmi przez dżunglę w Miętnem

Zapraszają na nadwiślański rajd rowerowy

Drukuj

Rajd 2017

Powiatowe Centrum Kultury i Promocji w Miętnem wraz ze Stowarzyszeniem Rozwoju Powiśla z Podłęża zapraszają na Rajd Rowerowy na Powiślu Maciejowickim z okazji ogólnopolskich obchodów Roku Rzeki Wisły.

Czytaj więcej: Zapraszają na nadwiślański rajd rowerowy

Powstanie mapa jakiej nie ma w przewodnikach

Drukuj

Spacerwnik Garwolin

Na pierwsze spotkanie z Agnieszką Gajc oraz Pawłem Ajdackim w Powiatowym Centrum Kultury i Promocji w Miętnem przybyli w czwartek nie tylko mieszkańcy powiatowego miasta. Na mapie Garwolina udało się zaznaczyć póki co około 30 miejsc, które są warte upamiętnienia. Ale to nie wszystko. Kolejne spotkanie przez czasy i miejsca w Garwolinie w drugiej połowie sierpnia.

Czytaj więcej: Powstanie mapa jakiej nie ma w przewodnikach

„Ogród zmysłów” w Miętnem

Drukuj

Mietne Wieczor poezji 2017

W piątkowy wieczór, 30 czerwca w Powiatowym Centrum Kultury i Promocji w Miętnem odbyło się kolejne, niezwykłe spotkanie z poezją. W ramach cyklu „Dworek poezji” odbyła się promocja tomiku „Ogród zmysłów”, którego autorem i wydawcą jest poeta z powiatu otwockiego Andrzej Krzysztof Malesa.

Czytaj więcej: „Ogród zmysłów” w Miętnem

Powstanie nowa mapa Garwolina

Drukuj

subiektywny spacerownik po garwolinie

Powiatowe Centrum Kultury i Promocji wraz z Fundacją Ochrony Dziedzictwa Kulturowego zapraszają 6 lipca (czwartek) na godz. 18.30 do dworku w Miętnem na spotkanie, podczas którego rozpoczęte zostaną prace nad wspólnym stworzeniem spacerownika po Garwolinie.

Czytaj więcej: Powstanie nowa mapa Garwolina

Teatr dla dzieci na wakacje

Drukuj

WAKACJE Z TEATREM DLA NAJMLODSZYCH

„Dworska Scena Teatralna” w Powiatowym Centrum Kultury i Promocji zaprasza w okresie wakacyjnym najmłodszych – przedszkolaków i dzieci - na przedstawienia teatralne do dworku w Miętnem. Wstęp bezpłatny.

Czytaj więcej: Teatr dla dzieci na wakacje

Joomla 1.6 Templates designed by Joomla Hosting Reviews