Przejdź do treści

Informacja o wynikach naboru na stanowisko podinspektora Wydziału Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami w Starostwie Powiatowym w Garwolinie.

Drukuj

Starosta Powiatu Garwolińskiego informuje, że w wyniku zakończenia procedury naboru na stanowisko podinspektora Wydziału Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami w Starostwie Powiatowym w Garwolinie została Pani Dominika Baran zamieszkała w Woli Rębkowskiej.

informacja o wynikach naboru.pdf

Już niedługo Dożynki Powiatu Garwolińskiego 2018!

Drukuj

plakat dożynki zdjęcie na główne

Starosta Powiatu Garwolińskiego Marek Chciałowski ma zaszczyt zaprosić wszystkich mieszkańców Powiatu Garwolińskiego do wzięcia udziału w Święcie Plonów- Dożynkach!

Czytaj więcej: Już niedługo Dożynki Powiatu Garwolińskiego 2018!

Informacja o posiedzeniu Komisji Edukacji, Kultury i Sportu Rady Powiatu Garwolińskiego - 7 września 2018 r.

Drukuj

Uprzejmie informujemy, iż w dniu 7 września 2018 r. (piątek) o godz. 10.00 w Starostwie Powiatowym w Garwolinie w pokoju nr 305 (III piętro) przy ul. Mazowieckiej 26 odbędzie się posiedzenie Komisji Edukacji Kultury i Sportu Rady Powiatu Garwolińskiego.

Czytaj więcej: Informacja o posiedzeniu Komisji Edukacji, Kultury i Sportu Rady Powiatu Garwolińskiego - 7...

OGŁOSZENIE O NABORZE NA WOLNE STANOWISKO PRACY W STAROSTWIE POWIATOWYM W GARWOLINIE

Drukuj

Starosta Powiatu Garwolińskiego ogłasza nabór na wolne stanowisko pracy podinspektora Wydziału Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami w Starostwie Powiatowym w Garwolinie.

ogoszenie o naborze geodezja 2018.pdf

Informacja o posiedzeniu Komisji Rolnictwa i Ochrony Środowiska Rady Powiatu Garwolińskiego w dniu 6 września 2018 r.

Drukuj

Uprzejmie informujemy, iż w dniu 6 września 2018 r. (tj. czwartek) o godz. 14:00 w pokoju Nr 305 w Starostwie Powiatowym w Garwolinie (III piętro) odbędzie się posiedzenie Komisji Rolnictwa i Ochrony Środowiska Rady Powiatu Garwolińskiego.

Czytaj więcej: Informacja o posiedzeniu Komisji Rolnictwa i Ochrony Środowiska Rady Powiatu Garwolińskiego ...

Informacja o posiedzeniu Komisji Budżetowo - Finansowej Rady Powiatu Garwolińskiego w dniu 7 września 2018 r.

Drukuj

Uprzejmie informujemy, iż w dniu 7 września 2018 r. tj. (piątek) o godz. 11:00 w pokoju Nr 305  w Starostwie Powiatowym w Garwolinie (III piętro). odbędzie się posiedzenie Komisji Budżetowo - Finansowej Rady Powiatu Garwolińskiego.

.

Czytaj więcej: Informacja o posiedzeniu Komisji Budżetowo - Finansowej Rady Powiatu Garwolińskiego w dniu 7...

OGŁOSZENIE O NABORZE NA WOLNE STANOWISKO PRACY PODISNPEKTORA WYDZIAŁU GEODEZJI I GOSPODARKI NIERUCHOMOŚCIAMI W STAROSTWIE POWIATOWYM W GARWOLINIE

Drukuj

Starosta Powiatu Garwolińskiego ogłasza nabór na wolne stanowisko pracy podinspektora Wydziału Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami w Starostwie Powiatowym w Garwolinie.

ogłoszenie o naborze na wolne stanowisko urzędnicze.pdf

INFORMACJA O WYNIKACH NABORU NA STANOWISKO GŁÓWNEGO SPCJALISTY - POWIATOWEGO INŻYNIERA RUCHU W STAROSTWIE POWIATOWYM

Drukuj

Starostwo Powiatu Garwolińskiego informuje, że w wyniku zakończenia procedury naboru na stanowisko głównego specjalisty - Powiatowego Inżyniera Ruchu w Starostwie Powiatowym w Garwolinie został wybrany Pan Marek Niezgoda zamieszkały w Elżbietowie.

Powiatowy Inżynier Ruchu.pdf

INFORMACJA O WYNIKACH NABORU NA STANOWISKO PODINSPEKTORA WYDZIAŁU ROLNICTWA I OCHRONY ŚRODOWISKA W STAROSTWIE POWIATOWYM W GARWOLINIE

Drukuj

Starosta Powiatu Garwolińskiego informuje, że w wyniku zakończenia procedury naboru na stanowisko podinspektora Wydziału Rolnictwa i Ochrony Środowiska w Starostwie Powiatowym w Garwolinie została Pani Alicja Zboina zamieszkała w Filipówce.

podinspektor Wydziału Rolnictwa i Ochrony Środowiska.pdf

INFORMACJA O WYNIKACH NABORU NA STANOWISKO PODINSPEKTORA WYDZIAŁU BUDOWNICTWA W STAROSTWIE POWIATOWYM

Drukuj

Starosta Powiatu Grawolińskiego informuje, że w wyniku zakończenia procedury naboru na stanowisko podinspektora Wydziału Budownictwa w Starostwie Powiatowym w Garwolinie została wybrana Pani Beata Urbaniak zamieszkala w Pilawie.

informacja o wynikach naboru. pdf

Joomla 1.6 Templates designed by Joomla Hosting Reviews