Przejdź do treści

Spotkanie noworoczne 2019

Drukuj

główne

W piątek, 18 stycznia 2019 r. salę bankietową Powiatowego Ośrodka Sportu w Miętnem wypełnili samorządowcy, przedstawiciele świata biznesu, służb mundurowych, oświaty, organizacji i stowarzyszeń, którzy zgromadzili się na tradycyjnym już spotkaniu noworocznym. Na zaproszenie Przewodniczącego Rady Powiatu Garwolińskiego Waldemara Trzaskowskiego, Starosty Powiatu Garwolińskiego Mirosława Walickiego i Wicestarosty Powiatu Garwolińskiego Iwony Kurowskiej odpowiedzieli zaangażowani w życie naszego powiatu, by wspólnie podsumować miniony rok. Był to czas refleksji a także czas życzeń i zapowiedzi na nadchodzące dni i miesiące.

Czytaj więcej: Spotkanie noworoczne 2019

Informacja o posiedzeniu Komisji Rolnictwa i Ochrony Środowiska Rady Powiatu Garwolińskiego w dniu 25 stycznia 2019 r.

Drukuj

Uprzejmie informujemy, iż w dniu 25 stycznia 2019 r. (tj. piątek) o godz. 14:00 w pokoju Nr 305 w Starostwie Powiatowym w Garwolinie (III piętro) odbędzie się posiedzenie Komisji Rolnictwa i Ochrony Środowiska Rady Powiatu Garwolińskiego.

Czytaj więcej: Informacja o posiedzeniu Komisji Rolnictwa i Ochrony Środowiska Rady Powiatu Garwolińskiego ...

Informacja o posiedzeniu Komisji Budżetowo - Finansowej Rady Powiatu Garwolińskiego w dniu 25 stycznia 2019 r.

Drukuj

Uprzejmie informujemy, iż w dniu 25 stycznia 2019 r. tj. (piątek) o godz. 13:00 w pokoju Nr 305 \w Starostwie Powiatowym w Garwolinie (III piętro). odbędzie się na posiedzenie Komisji Budżetowo - Finansowej Rady Powiatu Garwolińskiego.

Czytaj więcej: Informacja o posiedzeniu Komisji Budżetowo - Finansowej Rady Powiatu Garwolińskiego w dniu 25...

Informacja o posiedzeniu Komisji Spraw Społecznych, Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego Rady Powiatu Garwolińskiego w dniu 23 stycznia 2019 r.

Drukuj

Uprzejmie informujemy, iż w dniu 23 stycznia 2019 r. tj. (środa) o godz. 15:00 w pokoju Nr 305 w Starostwie Powiatowym w Garwolinie przy ul. Mazowieckiej 26 odbędzie się posiedzenie Komisji Spraw Społecznych, Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego Rady Powiatu Garwolińskiego.

Czytaj więcej: Informacja o posiedzeniu Komisji Spraw Społecznych, Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego Rady...

Informacja o posiedzeniu Komisji Zdrowia i Opieki Społecznej Rady Powiatu Garwolińskiego w dniu 22 stycznia 2019 r.

Drukuj

Uprzejmie informujemy, iż w dniu 22 stycznia 2019 r. tj. (wtorek) o godz. 16:30 w pokoju Nr 305 w Starostwie Powiatowym w Garwolinie (III piętro).odbędzie się posiedzenie Komisji Zdrowia i Opieki Społecznej Rady Powiatu Garwolińskiego.

Czytaj więcej: Informacja o posiedzeniu Komisji Zdrowia i Opieki Społecznej Rady Powiatu Garwolińskiego w dniu ...

14 stycznia 2019 r. zginął tragicznie śp. Paweł Adamowicz

Drukuj

wstazka-zalobna-1

14 stycznia 2019 r. zginął tragicznie śp. Paweł Adamowicz. Przez 20 lat prezydent Gdańska, działacz opozycji demokratycznej. Łączymy się w bólu z rodziną zmarłego męża, ojca i brata. Niech odpoczywa w pokoju.

Sukces KGW w powiecie garwolińskim

Drukuj

serce

29 listopada 2018 roku weszła w życie ustawa o Kołach Gospodyń Wiejskich. Jest to pierwszy akt prawny w zupełności poświęcony tego typu organizacjom. Dzięki wprowadzonym zmianom działające koła uzyskały osobowość prawną, co za tym idzie mają możliwość, by aplikować po dotacje, środki finansowe na bieżącą działalność i rozwój.

 

Czytaj więcej: Sukces KGW w powiecie garwolińskim

Posiedzenie Komisji Rozwoju Gospodarczego Rady Powiatu Garwolińskiego - 22 stycznia 2019r.

Drukuj

Uprzejmie zawiadamiamy, iż w dniu 22 stycznia 2019 r. tj. (wtorek) o godz. 15:00 w pokoju Nr 305 w Starostwie Powiatowym w Garwolinie (III piętro) odbędzie się posiedzenie Komisji Rozwoju Gospodarczego Rady Powiatu Garwolińskiego. 

Czytaj więcej: Posiedzenie Komisji Rozwoju Gospodarczego Rady Powiatu Garwolińskiego - 22 stycznia 2019r.

Posiedzenie Komisji Edukacji, Kultury i Sportu Rady Powiatu Garwolińskiego - 17 stycznia 2019r.

Drukuj

 Uprzejmie zawiadamiamy, iz w dniu 17 stycznia 2019 r. tj. (czwartek) o godz. 15:00 w pokoju Nr 305 w Starostwie Powiatowym w Garwolinie (III piętro) odbędzie się posiedzenie Komisji Edukacji, Kultury i Sportu Rady Powiatu Garwolińskiego.

Czytaj więcej: Posiedzenie Komisji Edukacji, Kultury i Sportu Rady Powiatu Garwolińskiego - 17 stycznia 2019r.

Joomla 1.6 Templates designed by Joomla Hosting Reviews