Przejdź do treści

Informacja o posiedzeniu Komisji Zdrowia i Opieki Społecznej Rady Powiatu Garwolińskiego w dniu 4 października 2018 r.

Drukuj

 

Uprzejmie informujemy, iż w dniu 4 października 2018 r. tj. (czwartek) o godz. 15:00 w pokoju Nr 305 w Starostwie Powiatowym w Garwolinie (III piętro) odbędzie się posiedzenie Komisji Zdrowia i Opieki Społecznej Rady Powiatu Garwolińskiego.

Czytaj więcej: Informacja o posiedzeniu Komisji Zdrowia i Opieki Społecznej Rady Powiatu Garwolińskiego w dniu ...

Informacja o wspólnym posiedzeniu Komisji Budżetowo - Finansowej Rady Powiatu Garwolińskiego oraz Komisji Rozwoju Gospodarczego Rady Powiatu Garwolińskiego w dniu 5 października 2018 r.

Drukuj

Uprzejmie informujemy, iż w dniu 5 października 2018 r. tj. (piątek) o godz. 12:30 w pokoju Nr 305 w Starostwie Powiatowym w Garwolinie (III piętro). odbędzie się na wspólne posiedzenie Komisji Budżetowo - Finansowej Rady Powiatu Garwolińskiego oraz Komisji Rozwoju Gospodarczego Rady Powiatu Garwolińskiego.

Czytaj więcej: Informacja o wspólnym posiedzeniu Komisji Budżetowo - Finansowej Rady Powiatu Garwolińskiego...

Wizyta uczniów w Starostwie Powiatowym

Drukuj

główne

W Starostwie Powiatowym w Garwolinie w ostatnim czasie miały miejsce wyjątkowe dwa spotkania z młodzieżą. Urząd odwiedziła grupa uczniów z Publicznej Szkoły Podstawowej w Iwowem a także uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Głoskowie. Celem wizyty było zapoznanie się dzieci z pracą Urzędu i z zadaniami realizowanymi przez Starostwo. Gości przywitał Starosta Powiatu Garwolińskiego Marek Chciałowski oraz Wicestarosta Powiatu Urszula Zadrożna. Starosta zapoznał uczniów z historią powstania powiatu garwolińskiego, z położeniem geograficznym, a także opowiedział im o historii powstania rodzimych gmin z których pochodzą. Podczas spotkania uczniowie mieli okazje dowiedzieć się o sposobie funkcjonowania Starostwa Powiatowego, o zadaniach Zarządu i Rady Powiatu a także o sprawach z którymi interesanci przychodzą do urzędu. Dzieci miały okazję obejrzenia nowoczesnych pomieszczeń biurowych w niedawno otwartym budynku Starostwa Powiatowego.

Czytaj więcej: Wizyta uczniów w Starostwie Powiatowym

Informacja o wynikach naboru na stanowisko podinspektora Wydziału Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami w Starostwie Powiatowym w Garwolinie.

Drukuj

Starosta Powiatu Garwolińskiego informuje, że w wyniku zakończenia procedury naboru na stanowisko podinspektora Wydziału Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami w Starostwie Powiatowym w Garwolinie została Pani Dominika Baran zamieszkała w Woli Rębkowskiej.

informacja o wynikach naboru.pdf

Już niedługo Dożynki Powiatu Garwolińskiego 2018!

Drukuj

plakat dożynki zdjęcie na główne

Starosta Powiatu Garwolińskiego Marek Chciałowski ma zaszczyt zaprosić wszystkich mieszkańców Powiatu Garwolińskiego do wzięcia udziału w Święcie Plonów- Dożynkach!

Czytaj więcej: Już niedługo Dożynki Powiatu Garwolińskiego 2018!

Informacja o posiedzeniu Komisji Edukacji, Kultury i Sportu Rady Powiatu Garwolińskiego - 7 września 2018 r.

Drukuj

Uprzejmie informujemy, iż w dniu 7 września 2018 r. (piątek) o godz. 10.00 w Starostwie Powiatowym w Garwolinie w pokoju nr 305 (III piętro) przy ul. Mazowieckiej 26 odbędzie się posiedzenie Komisji Edukacji Kultury i Sportu Rady Powiatu Garwolińskiego.

Czytaj więcej: Informacja o posiedzeniu Komisji Edukacji, Kultury i Sportu Rady Powiatu Garwolińskiego - 7...

OGŁOSZENIE O NABORZE NA WOLNE STANOWISKO PRACY W STAROSTWIE POWIATOWYM W GARWOLINIE

Drukuj

Starosta Powiatu Garwolińskiego ogłasza nabór na wolne stanowisko pracy podinspektora Wydziału Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami w Starostwie Powiatowym w Garwolinie.

ogoszenie o naborze geodezja 2018.pdf

Informacja o posiedzeniu Komisji Rolnictwa i Ochrony Środowiska Rady Powiatu Garwolińskiego w dniu 6 września 2018 r.

Drukuj

Uprzejmie informujemy, iż w dniu 6 września 2018 r. (tj. czwartek) o godz. 14:00 w pokoju Nr 305 w Starostwie Powiatowym w Garwolinie (III piętro) odbędzie się posiedzenie Komisji Rolnictwa i Ochrony Środowiska Rady Powiatu Garwolińskiego.

Czytaj więcej: Informacja o posiedzeniu Komisji Rolnictwa i Ochrony Środowiska Rady Powiatu Garwolińskiego ...

Informacja o posiedzeniu Komisji Budżetowo - Finansowej Rady Powiatu Garwolińskiego w dniu 7 września 2018 r.

Drukuj

Uprzejmie informujemy, iż w dniu 7 września 2018 r. tj. (piątek) o godz. 11:00 w pokoju Nr 305  w Starostwie Powiatowym w Garwolinie (III piętro). odbędzie się posiedzenie Komisji Budżetowo - Finansowej Rady Powiatu Garwolińskiego.

.

Czytaj więcej: Informacja o posiedzeniu Komisji Budżetowo - Finansowej Rady Powiatu Garwolińskiego w dniu 7...

OGŁOSZENIE O NABORZE NA WOLNE STANOWISKO PRACY PODISNPEKTORA WYDZIAŁU GEODEZJI I GOSPODARKI NIERUCHOMOŚCIAMI W STAROSTWIE POWIATOWYM W GARWOLINIE

Drukuj

Starosta Powiatu Garwolińskiego ogłasza nabór na wolne stanowisko pracy podinspektora Wydziału Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami w Starostwie Powiatowym w Garwolinie.

ogłoszenie o naborze na wolne stanowisko urzędnicze.pdf

Joomla 1.6 Templates designed by Joomla Hosting Reviews