Dożynkowa Dziękczynna Msza św. Gminy Garwolin i Powiatu Garwolińskiego w Górkach

W sobotę 7 września  2024r. w Górkach w Parafii pw. Matki Bożej Szkaplerznej, Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej dziękowaliśmy Bogu za miniony rok oraz prosiliśmy o dalsze błogosławieństwo.

Uroczystej Mszy św. przewodniczył Przełożony Generalny ks. Dariusz Wilk. W tym wyjątkowym wydarzeniu Koła Gospodyń Wiejskich brały czynny udział w prowadzeniu nabożeństw: Drogi Krzyżowej, Różańca, czy też włączały się w liturgię uroczystej Mszy świętej.

Składamy serdeczne podziękowania dla osób, które czynnie włączyły się w to wydarzenie. Dziękujemy wszystkim delegacjom za przywiezione wieńce, kosze, za udział w strojach ludowych i stworzenie wyjątkowej atmosfery wspólnej modlitwy. Dziekujemy ks. Antoniemu Tyńcowi za otwarte serce

W nabożeństwach wzięli udział również: Poseł na Sejm RP Grzegorz Woźniak, Starosta Powiatu Grawolińskiego Iwona Kurowska, radni powiatowi: Przewodniczący Rady Norbert Wilbik. Sebastian Kieliszek, Waldemar Trzaskowski, przedstawiciele Gminy Garwolin.