IV Sesja Rady Powiatu Garwolińskiego - 23 września 2024 r.

Proponowany porządek obrad:

1. Przyjęcie protokołu z poprzedniej Sesji.
    2. Informacja Powiatowego Lekarza Weterynarii w Garwolinie o zadaniach realizowanych przez Inspekcję Weterynaryjną w Garwolinie w 2023 r.
    3. Raport Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Garwolinie o stanie bezpieczeństwa sanitarnego Powiatu Garwolińskiego w 2023 r.
    4. Sprawozdanie z działalności Gospodarstwa Rolnego w Miętnem w 2023 r.
    5. Informacja o stanie zabezpieczeń przed zagrożeniem powodziowym na terenie Powiatu Garwolińskiego.
    6. Sprawozdania z działań podejmowanych przez Państwowe Gospodarstwo Wodne „Wody Polskie” na obszarze Powiatu Garwolińskiego.
    7. Informacja o bieżącej działalności PKS w Garwolinie S.A.
    8. Informacja o stanie bezpieczeństwa na drogach powiatowych w I półroczu 2024 r.
    9. Podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie wyboru przedstawicieli Rady Powiatu Garwolińskiego do Rady Społecznej Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej
      w Garwolinie.
    10. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany składu osobowego Rady Społecznej Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Garwolinie.
    11. Podjęcie uchwały w sprawie rozpatrzenia petycji Sołtysa wsi Ruda Talubska w sprawie budowy chodnika przy drodze powiatowej w miejscowości Ruda Talubska.
    12. Podjęcie uchwały w sprawie pozbawienia drogi powiatowej Nr 1318W Parysów – objazd awaryjny w ciągu drogi nr 805 kategorii drogi powiatowej w celu zaliczenia jej do kategorii drogi gminnej.
    13. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany wieloletniej prognozy finansowej Powiatu Garwolińskiego na lata 2024 – 2036.
    14. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany budżetu Powiatu Garwolińskiego na rok 2024.
    15. Przedstawienie sprawozdania z działalności Zarządu Powiatu Garwolińskiego między Sesjami.

Zawiadomienie o sesji