Podpisanie umowy na zakup autobusu dla ŚDS Miętne

W poniedziałek 30 wrzesnia 2024 roku została podpisana umowa na zakup autobusu do przewozu osób niepełnosprawnych dla Środowiskowego Domu Samopomocy w Miętnem.

W imieniu Zarządu Powiatu Garwolińskiego umowę podpisali Starosta Powiatu Garwolińskiego - Iwona Kurowska oraz Wicestarosta - Mirosław Walicki przy kontrasygnacie Skarbnika Powiatu – Jolanty Zawadki.

Zakup autobusu do przewozu osób niepełnosprawnych dla Środowiskowego Domu Samopomocy w Miętnem, został dofinansowany ze środków PFRON pochodzących z „Programu wyrównywania różnic między regionami III”. Na realizację projektu, Powiat otrzymał środki PFRON w wysokości 351.500,00 zł.  Powiat przeznaczył na realizację zadania środki z budżetu w wysokości 85.150,00 zł. (udział własny).

W ofercie wykonawca zaoferował 21 osobowy samochód marki BUS – CENTER MB SPRINTER .Jest to samochód fabrycznie nowy, przystosowany do przewozu osoby niepełnosprawnej na wózku.