V Sesja Rady Powiatu Garwolińskiego - 15 października 2024 r.

Proponowany porządek obrad:

1. Przyjęcie protokołu z poprzedniej Sesji.
    2. Przedstawienie analizy oświadczeń majątkowych składanych przez członków Zarządu Powiatu Garwolińskiego, Radnych Powiatu Garwolińskiego, kierowników jednostek organizacyjnych Powiatu Garwolińskiego, osób wydających decyzje administracyjne w imieniu Starosty Powiatu Garwolińskiego oraz osób zarządzających powiatową osobą prawną.
    3. Sprawozdanie z realizacji rocznego planu kontroli Komisji Rewizyjnej Rady Powiatu Garwolińskiego w I półroczu 2024 r.
    4. Sprawozdania z działalności stałych komisji problemowych Rady Powiatu Garwolińskiego w I półroczu 2024 r.
    5. Informacja Zarządu Związku Powiatowo - Gminnego „Garwolińskie Przewozy Gminno - Powiatowe” o organizacji publicznego transportu zbiorowego na terenie Powiatu Garwolińskiego.
    6. Informacja o bieżącej sytuacji SPZOZ w Garwolinie.
    7. Podjęcie uchwały w sprawie zatwierdzenia „Programu naprawczego dla Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Garwolinie na lata 2025 - 2027”.
    8. Podjęcie uchwały w sprawie zgłoszenia kandydata do tytułu honorowego „Zasłużony dla Powiatu Garwolińskiego” w dziedzinie nauka i oświata.
    9. Podjęcie uchwały w sprawie zgłoszenia kandydata do tytułu honorowego „Zasłużony dla Powiatu Garwolińskiego” w dziedzinie kultura i sztuka.
    10. Podjęcie uchwały w sprawie zgłoszenia kandydata do tytułu honorowego „Zasłużony dla Powiatu Garwolińskiego” w dziedzinie sport.
    11. Podjęcie uchwały w sprawie zgłoszenia kandydata do tytułu honorowego „Zasłużony dla Powiatu Garwolińskiego” w dziedzinie rozwój gospodarczy.
    12. Podjęcie uchwały w sprawie zgłoszenia kandydata do tytułu honorowego „Zasłużony dla Powiatu Garwolińskiego” w dziedzinie rolnictwa i ochrona środowiska.
    13. Podjęcie uchwały w sprawie zgłoszenia kandydata do tytułu honorowego „Zasłużony dla Powiatu Garwolińskiego” w dziedzinie działalność samorządowa.
    14. Podjęcie uchwały w sprawie zgłoszenia kandydata do tytułu honorowego „Zasłużony dla Powiatu Garwolińskiego” w dziedzinie działalność społeczna.
    15. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany wieloletniej prognozy finansowej Powiatu Garwolińskiego na lata 2024 – 2036.
    16. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany budżetu Powiatu Garwolińskiego na rok 2024.
    17. Przedstawienie sprawozdania z działalności Zarządu Powiatu Garwolińskiego między Sesjami.
    18. Sprawy różne.

Obrady można śledzić na żywo: